Dřezy bez odkapu

Dřezy bez odkapu

Granitové dřezy

Granitové dřezy vás zaujmou svým atraktivním vzhledem, kvalitním zpracováním, vysokou odolností a snadnou údržbou. Dřez v kuchyni potřebujete, tak proč si nedopřát tu nejvyšší kvalitu.

Co je granit?

Granit je kvalitní a pevný materiál, který obsahuje 80 % drcené žulové a křemičité směsi a 20 % pryskyřicového pojiva s barvivem. V interiéru materiál působí velice moderně a nadčasově. Granitový dřez je vysoce odolný proti mechanickému i chemickému poškození, vysokým teplotám a vzniku skvrn. Zároveň díky pevným a silným stěnám dřezy nerezonují, protože nepřenáší vibrace.

Proč jsou granitové dřezy dobré do domácnosti?

Jaké jsou plus granitových dřezů, a proč si při designovaní nové kuchyně vybrat zrovna tento typ dřezu?

  • Odolné, trvanlivé a stálobarevné
  • Nejsou náchylné na mechanické poškrábání
  • Vyrobeno z přírodních materiálů
  • Uchování stejného vzhledu po dlouhou dobu
  • Antibakteriální a snadná údržba
  • Různé barevné kombinace dřezů s bakterií

Dřez s odkapávačem

Granitové dřezy naleznete i s odkapávačem, které se perfektně hodí do domácností, kde není myčka nádobí. Dřez má flexibilní využití, takže si odkapávací plochu můžete dát doprava i doleva, záleží na tom, jak vám to bude sedět do kuchyně. Součástí odkapávače může být i vanička, kde můžete ponechat potraviny k rozmrazení nebo si zde uložit náčiní na mytí nádobí.

Výpusť dřezu

Dřezy Concept jsou vybaveny moderní tlačítkovou výpustí PUSH-IN Button, která umožňuje vypustit dřez bez vkládání rukou do vody a manipulací se zátkou. Uzavřít a otevřít výpusť stačí pomocí stisknutí tlačítka.

Design dřezů

Granitové dřezy v temné černé nebo naopak v čistě bílé jsou ozdobou každé kuchyně a dodají vaší již dokonalé kuchyni, ještě trochu šmrncu navíc. Granitové dřezy naleznete ale také v tmavě šedé a béžové barvě.

Plánování kuchyně

Nyní je možné na stránkách Conceptu se prokliknout do kuchyňského plánovače, kde si můžete nastavit bravu podlahy, skříněk, obkladů, pracovní desky, a i všech spotřebičů, mezi kterými jsou i granitové dřezy. Svou kuchyň si můžete naplánovat zde.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Další filtry

Zobrazit více

Zobrazit méně

 

Filtr skladu

4 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Granitový dřez bez odkapu DG00C50bc Cubis ČERNÝ

Granitový dřez bez odkapu CUBIS Concept DG00C50bc vyniká atraktivním designem, kvalitním zpracováním a komfortní tlačítkovou výpustí PUSH-IN Button.

4 499 Kč 

s DPH

Granitový dřez bez odkapu DG00C50wh Cubis BÍLÝ

Granitový dřez bez odkapu CUBIS Concept DG00C50wh vyniká atraktivním designem, kvalitním zpracováním a komfortní tlačítkovou výpustí PUSH-IN Button.

4 499 Kč 

s DPH

Granitový dřez bez odkapu DG00C50be Cubis BÉŽOVÝ

Granitový dřez bez odkapu CUBIS Concept DG00C50be vyniká atraktivním designem, kvalitním zpracováním a komfortní tlačítkovou výpustí PUSH-IN Button.

4 499 Kč 

s DPH