Chytrá péče o zákazníka | Concept – chytře vymyšleno pro život
Image

Chytrá péče o zákazníka

Jsme tu pro vás. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoliv dotazem, přáním či požadavkem. Rádi vás vyslechneme, poradíme a společně nalezneme nejlepší řešení. Protože vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

Klientské centrum

Vybíráte nový spotřebič a potřebujete poradit? Nebo si nevíte rady s obsluhou již zakoupeného modelu? Ať už potřebujete vyřešit jakýkoliv problém, rádi vám pomůžeme.

Kontaktovat nás můžete na telefonu, e-mailu, messengeru a chatu. Pokud nás nezastihnete, vyčkejte, ozveme se vám zpět, hned jak vyřídíme zákazníky, kteří se dovolali před vámi.

Klientské centrum PO-PÁ: 7.00 – 15.30 h
+420 465 471 400 info@my-concept.cz
Sluchátka
klientské centrum
specialista Adam

Specialista na robotické vysavače

Koupili jste si nový robotický vysavač nebo jiný chytrý spotřebič a nevíte si rady s jeho spárováním s mobilní aplikací? I s tím vám rádi pomůžeme. Stačí kontaktovat našeho SMART specialistu na adrese smart@my-concept.cz, který vás krok za krokem provede celým procesem spárování.

Nechte instalaci robotického vysavače na nás. V rámci služby Instalace robotického vysavače si můžete SMART specialistu objednat přímo k vám domů, kde vám osobně vysavač zprovozní, spáruje s mobilní aplikací a poradí s jeho obsluhou.

Specialista Adam smart@my-concept.cz

Specialista na velké spotřebiče

Zařizujete nebo rekonstruujete domácnost? Pak možná uvítáte služby našeho odborníka na velké spotřebiče. Poradí vám s výběrem vhodných spotřebičů a pomůže s jejich zapojením a zprovozněním.

V případě jakékoliv poruchy je připraven přijet k vám domů a spotřebič opravit.

Specialista Petr padamus@my-concept.cz
specialista Petr
klientske_centrum_concept

Náhradní díly a příslušenství

Potřebujete poradit s výběrem náhradního dílu nebo vhodného příslušenství k vašemu spotřebiči? Ozvěte se a my vám obratem vhodný díl zašleme.

Klientské centrum info@my-concept.cz

Rychlý servis do 7 pracovních dnů

Naši servisní technici nabízí vysoce kvalitní služby a poradí si s jakoukoliv poruchou v rámci záručního i pozáručního servisu.

S individuálním přístupem a velmi zodpovědně spotřebič opraví a zpravidla do 7 pracovních dnů už bude zase plně funkční na cestě zpátky k vám domů.

Petr Mikulecký servis@my-concept.cz
servisní technik Petr
Servis

Prémiový servis

Dopřejte svému robotickému a tyčovému vysavači Concept odbornou péči v podobě Prémiového servisu. Prodloužíte tak jeho životnost a obnovíte sací výkon. Navíc získáte i 20 % slevu na novou baterii a další příslušenství.

https://www.concept.cz/premiovy-servis-vysavace_d173271.html

Zajistíme svoz spotřebiče

V rámci servisních služeb vám rádi zajistíme také svoz spotřebiče do našeho servisního střediska. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese info@concept.cz. Do zprávy uveďte jméno, adresu, telefonní číslo a preferované datum svozu.

https://www.concept.cz/default.asp?inc=inc/servis.htm

dodávka
lednice

Prodloužený servis

Chcete si prodloužit standardní záruku na vestavné spotřebiče Concept? S Certifikátem Prodlouženého servisu získáte 1 rok záruky navíc, takže si můžete užívat 3 roky servisu zdarma a bez starostí.

https://www.concept.cz/default.asp?inc=inc/registrace.htm