Robotický vysavač s mopem 2v1 REAL FORCE Laser 3D VR3400

VR3400

+ Dárek v hodnotě 1499 Kč

Novinka

60 dní na vyzkoušení

Záruka 7 let na motor

Robotický vysavač s mopem 2v1 Laser 3D Concept VR3400 s trojrozměrným rozpoznáním předmětů vyniká perfektní orientací v prostoru, výkonem 4000 Pa a automatickou detekcí koberců. Ovládnete ho pomocí mobilní aplikace Concept Home (v češtině) nebo přes hlasového asistenta. Precizně zmapuje i velké prostory a je vhodný i pro vícepatrové domácnosti.

Výrobce
Vysavače
Kód

vr3400

Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Vaše cena s DPH
9 999 Kč
Druhá jakost
od 7 004 Kč Prohlédnout
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

  Podrobnosti o produktu

  Robotický vysavač s mopem 2v1 Laser 3D Concept VR3400 Real Force

  3D technologie

  Vysává a vytírá

  Automatická detekce
  koberců

  Balík služeb ZDARMA

  Nákupem tohoto vysavače do 31.12.2024 získáváte možnost využít akce Garance 60 dní na vyzkoušení a 7 let záruka na BLDC motor. Nový vysavač si můžete otestovat v pohodlí vašeho domova, a to po dobu až 60 dní. Pokud s ním nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete ho do 60 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze. Pokud si vysavač ponecháte, získáte prodlouženou záruku na BLDC motor na 7 let.

  Chcete akce využít? Zaregistrujte se do 14 dnů od nákupu vysavače na našich stránkách "Chytře vymyšlené výhody".

  Rozpozná bačkory, ponožky i hračky na podlaze

  Díky špičkové 3D technologii s trojrozměrným rozpoznáváním předmětů už nemusíte kontrolovat podlahy před samotným úklidem. Robot dokáže v reálném čase rozpoznat i drobné předměty (od výšky 2 cm), a tomu přizpůsobí trasu úklidu. Už se vám nestane, že se během úklidu zasekne díky zapomenuté ponožce, namotá vám záclonu nebo rozlije misku s vodou vašeho chlupatého mazlíčka. Rozpozná většinu věcí, které se mohou v běžné domácnosti na zemi nacházet - bačkory, ponožky, zvířecí misky, hračky, balíček kapesníčků, knížky, oblečení, deky nebo i záclony a závěsy, které se dotýkají země.

  V čem se liší robotický vysavač s 3D technologií od ostatních robotů s laserovou navigací?

  Robotický vysavač s mopem 3D Concept VR3400 se orientuje pomocí vyspělé Laser Inside Navigation Technology s trojrozměrným rozpoznáním předmětů Triple Laser Beam 3D Scan. V čem se tato technologie liší od standardní laserové navigace? Jednoznačně v detekci předmětů. Přesvědčit se můžete na videu níže.

  Chcete se dozvědět o 3D technologii více? Přečtěte si náš článek "3D VisiOne technologie a její výhody".

  Nejefektivnější způsob vytírání Y-wash

  Robotický vysavač Concept VR3400 dokáže vysávat a vytírat najednou. Stačí nasadit zásobník 2v1 společně s mopovacím modulem a robot se rázem postará o suchý i mokrý úklid. Elektronicky řízené dávkování vody s inovovaným způsobem vytírání Y-wash dokáží odstranit i zaschlé nečistoty. Robot se pohybuje v "Y" trajektorii, během které každý kousek podlahy projede opakovaně a díky tomu dosahuje účinnějšího úklidu. Mopovací modul je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

  Pokročilá laserová navigace Triple Laser Beam 3D

  Robotický vysavač 3D Concept VR3400 využívá vyspělou laserovou navigaci Triple Laser Beam 3D Scan, která v sobě kombinuje hlavní výhody laserové a kamerové technologie. Kameru nahrazují tři laserové senzory, které dosahují velice přesného zmapování veškerých prostor včetně trojrozměrného rozpoznání předmětů.

  Chrání vaše soukromí

  S robotickým vysavačem 3D Concept VR3400 bude váš domov v naprostém bezpečí. Díky laserovým senzorům nemusíte mít strach ze ztráty soukromí nebo zneužití citlivých informací, které bývá spojené s robotickými vysavači s kamerovým systémem. Spojení kamery a internetového připojení může být zneužito třetími osobami, které pak mohou v reálném čase sledovat vše, co se u vás v domácnosti děje. 3D robot VR3400 vaše soukromí ochrání.

  Během mopování se kobercům vyhne

  Během mopování robot díky speciálním čidlům včas detekuje koberec, zastaví se před ním a objede ho. Tím vám ušetří spousty času s ručním nastavováním zakázaných zón.

  Dokáže uložit až 5 map, takže si poradí i s vícepatrovou domácností

  Robotický vysavač VR3400 je vhodný i pro vícepatrovou domácnost. Každé podlaží nechte zmapovat zvlášť a v aplikaci si je pojmenujte. Tímto způsobem můžete uložit mapy až pro 5 pater. Pokud chcete uklízet v jiném podlaží, než ve kterém se robot nachází, jednoduše ho přeneste, v aplikaci zvolte správnou mapu a spusťte. Výhodou tedy je, že robot si s úklidem poradí, aniž byste museli kupovat další dobíjecí stanici.

  Poradí si s každým povrchem

  Robotický vysavač VR3400 je vybaven univerzálním rotačním kartáčem, který je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Je vhodný na úklid všech typů podlah včetně koberců. Dva boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

  Maximální výkon na kobercích

  Robot VR3400 je vybaven funkcí Carpet turbo, která se aktivuje v okamžiku, kdy vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum pro zajištění opravdu efektivního úklidu. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu. Funkce Carpet turbo je aktivní pouze v případě nasazeného prachového zásobníku.

  Výkonný BLDC motor se sací silou 4000 Pa

  Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který má řadu výhod. Je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na vysoké sací síle vysavače, která dosahuje 4000 Pa.

  Úklid vždy dokončí

  Robotický vysavač 3D VR3400 si najde své místo jak v menších bytech, tak i v prostorných domech. Nezalekne se velikosti žádné plochy a naplánovaný úklid pokaždé dokončí. Disponuje kvalitní vysokokapacitní 5200 mAh Li-Ion baterií, díky které zvládne uklízet až 300 minut na jedno nabití. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice, kde se dobije, a poté pokračuje v úklidu tam, kde přestal.

  Rozpozná místnosti a uklidí přesně podle plánu

  S funkcí RoomPlan 3.0 dokáže 3D robotický vysavač VR3400 rozpoznat jednotlivé místnosti, čímž vám ušetří plno času i práce s úpravou mapy. Na vás je si jednotlivé místnosti pouze pojmenovat, abyste se v mapě lépe orientovali. Usnadní vám to následné plánování úklidu, který si můžete nastavit pro každou místnost zvlášť. Současně můžete vyznačit zakázané zóny nebo virtuální zdi, kam robot nesmí. O víc se starat nemusíte, robot se v nastavený čas spustí a uklidí přesně podle plánu.

  Ovládání hlasem

  3D robotický vysavač Concept VR3400 podporuje ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Home. Můžete ho tedy zapojit do své chytré domácnosti a ovládat hlasovými povely.

  Ovládání přes mobilní aplikaci Concept Home

  Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a v reálném čase sledovat jeho trasu. Aplikace Concept Home je v češtině a zdarma dostupná jak pro iPhone, tak i pro Android. Stahujte zde: App Store, Google Play.

  Mluví česky

  Rádi byste si koupili robotický vysavač, ale máte strach, že mu nebudete rozumět? S robotickým vysavačem Concept VR3400 se to nestane. Tento skvělý pomocník pro každodenní úklid mluví hned v 5 jazycích: česky, slovensky, anglicky, polsky a maďarsky. U českého jazyka si můžete navíc zvolit z mužského i ženského hlasu, ostatní jazykové mutace jsou pouze mužské.

  SMART specialista na robotické vysavače

  Koupili jste si nový robotický vysavač a nevíte si rady s jeho obsluhou? Nebo už robota vlastníte a potřebujete jen s něčím poradit? Obraťte se na našeho SMART specialistu smart@my-concept.cz, který vám rád poradí s jakýmkoliv dotazem ohledně robotických vysavačů Concept.

  Technické parametry:

  • Triple Laser Beam 3D Scan – detekce malých překážek (od výšky 2 cm)
  • Automatická detekce koberce při vytírání
  • 2v1: VYSÁVÁ a VYTÍRÁ
  • BLDC motor
  • TOF senzor
  • CARPET turbo
  • Sací síla 4000 Pa
  • Li-Ion baterie 5200 mAh - 300 minut vysávání
  • Aplikace Concept Home v ČEŠTINĚ
  • Jazykové rozhraní: CZ, SK, EN, DE, HU, PL
  • Internetové připojení: WiFi, datové připojení
  • Kompatibilita: iOS 9.0 a vyšší, Android 5.0 a vyšší
  • Verze firmwaru: 1.1.11
  • ROBOT MLUVÍ ČESKY (+ SK, EN, PL, HU)
  • Ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
  • ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdělení místností
  • Úklid vícepatrových domácností
  • Automatické pokračování v úklidu
  • Y-WASH VYTÍRÁNÍ - elektronicky řízené
  • Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13 (zachytí až 99,9 % částic, vč. prachu, bakterií, virů, roztočů a alergenů)
  • Plánování úklidu
  • Hlučnost: ≤75 dB
  • Doba nabíjení: 5 hodin
  • Kapacita prachového zásobníku: 600 ml
  • Kapacita zásobníku 2v1: 300 ml (na prach)/250 ml (na vodu)

  Příslušenství:

  • 1x univerzální rotační kartáč
  • 4x boční kartáček
  • 1x mopovací nástavec
  • 2x mopovací textilie
  • 2x HEPA filtr 13
  • 2x pěnový filtr
  • 1x čisticí kartáček
  • 1x dálkový ovladač

  Produkt manažer:

  Dominik INFO Jehlička,  info@my-concept.cz

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Antibakteriální (UV Lampa) NE
  Automatické vysypání NE
  Čisticí kartáček 1
  HEPA filtr 3
  Mopovací textilie 2
  Na koberce ANO
  Na zvířecí chlupy ANO
  Pěnový filtr 3
  Pokračování v úklidu ANO
  Průměr (cm) 35
  Překonání překážky do výšky (cm) 1,8
  Výška (cm) 10
  Wi-Fi frekvence (GHz) 2,4
  Navigace Laserová
  Kartáč na koberce 1
  Kartáč na tvrdé podlahy Ano
  Kartáč na zvířecí chlupy Ano
  S mopem ANO
  Automatická detekce koberce ANO
  Automatické dobíjení ANO
  Objem nádoby na prach (ml) 600
  Objem nádoby na vodu (ml) 250
  Sáček na nečistoty NE
  Boční kartáček 4
  Dálkové ovládání 1
  Hlučnost (dB) 60-70
  Barva černá
  Sací síla (Pa) 4000
  Typ filtrů/počet stupňů filtrace HEPA13/3
  Nabíjecí stanice 1
  Mobilní aplikace ANO
  Plánování úklidu ANO
  Pro alergiky ANO
  Senzory proti pádu a nárazu ANO
  Typ baterie Li-Ion 14,4 V 5200 mAh
  Hmotnost (kg) 3,1
  Doba nabíjení (h) 5
  Doba provozu (min) 300
  Typ motoru BLDC

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: