Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace je ideální ochlazení do bytu, kde je většinou problém s instalací pevné klimatizační jednotky. Klimatizace fouká do místnosti chladný vzduch a teplý odvádí pomocí hadice z okna ven. Pojízdná kolečka umožňují její jednoduchou přenositelnost, takže vám klimatizace ochladí přesně tu místnost, kterou zrovna potřebujete.

Příkon, výkon a spotřeba

Klimatizace jsou šetrné k vaší peněžence. Spadají do energetické třídy A a jejich spotřeba je velice nízká. Příkon za jednu hodinu se pohybuje kolem 1 kW. Mobilní klimatizace Concept mají buď výkon o 8 000 BTU nebo o 10 000 BTU. Jsou tedy vhodné do místností o velikosti až 25 m².

Mobilní klimatizace bez hadice neexistuje. Je to ochlazovač vzduchu

Hledáte-li mobilní klimatizaci bez hadice, nenajdete ji. Naleznete pouze ochlazovače vzduchu, které se ale funkčností a výkonem zcela liší. Klimatizace totiž odstraňuje vlhkost ze vzduchu, odvádí vzduch přes hadici ven a má chladící okruh, díky které má chladící výkon. Ochlazovač naopak vzduch zvlhčuje, neodvádí vzduch ven a nemá žádný chladící výkon. Je tedy možné vidět, že klimatizace je mnohonásobně výkonnější a efektivnější v odstranění teplého vzduchu v domácnosti.

Nejlepší klimatizace nejsou jen klimatizace, ale taky třeba odvlhčovače a ventilátory

Pořídíte-li si mobilní klimatizaci, máte doma rovnou i odvlhčovač a ventilátor. S režimem DRY zvládne odvlhčit až 24 l za jeden den. V režimu FAN zas prostor vyvětrá bez přidaného chlazení.

Přenosná klimatizace

Klimatizace je přenosná a zároveň pojízdná díky kolečkům, kterými je vybavena. Můžete ji díky tomu převést do místnosti, do které zrovna potřebujete.

Parametry, které vám pomůžou s výběrem

  • Ovládání je dvojí. Buď můžete přístroj ovládat přímo na panelu nebo dálkově pomocí ovladače.
  • LED displej se světlenými kontrolkami vám umožní mít dokonalý přehled nad aktuálními hodnotami vzduchu.
  • Časovač je funkce, která vám umožní si zvolit čas zapnutí i vypnutí. Vychlazené prostory na vás budou čekat před příchodem domů nebo se klimatizace sama vypne v době například vašeho spánku.
  • Režim SLEEP vám umožní mít příjemný vzduch i během noci. Program zhasne celý LED displej a sníží rychlost chlazení na nejnižší stupeň.
  • Hlučnost se pohybuje kolem 61 dB.

Bezpečnost

  • Spotřebič si zvládne sám ohlídat všechny optimální hodnoty, takže nemusíte mít obavy, že by se mohl přehřát nebo zamrznout.
  • Také vás upozorní na nutnost vyprázdnění vnitřní nádoby, například při odvlhčování.

Nevíte-li, který chladící přístroj je pro vás nejideálnější, přečtěte si článek Jak vybrat správně ochlazení na léto nebo se nechte inspirovat 10 tipy, jak rychle ochladit místnost i sám sebe.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Další filtry

Zobrazit více

Zobrazit méně

 

Filtr skladu

2 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Mobilní klimatizace 10000 BTU KV1000

Mobilní klimatizace KV1000 nabízí 3 režimy provozu (chlazení, odvlhčování a ventilátor), 2 rychlosti chlazení a regulaci teploty v rozmezí 17 - 30 st. C. Je vhodná do místnosti o velikosti až 25 m2.

6 999 Kč 

s DPH

Mobilní klimatizace 8000 BTU KV0800

Mobilní klimatizace KV0800 nabízí 3 režimy provozu (chlazení, odvlhčování a ventilátor), 2 rychlosti chlazení a regulaci teploty v rozmezí 17 - 30 st. C. Je vhodná do místnosti o velikosti až 22 m2.

5 999 Kč 

s DPH