Epiluj a pomáhej | Lepší život pro Kubíka a Matýska | Concept

Epiluj
a pomáhej

U příležitosti 33. narozenin jsme se rozhodli podpořit dobrou věc. Ve spolupráci s Donio.cz jsme se stali patronem sbírky „Lepší život pro Kubíka a Matýska“.

Kubík a Matýsek


Cílem této dobročinné sbírky je přinést naději a lepší budoucnost pro dva malé chlapce. Kubík a Matýsek jsou bratři, kteří se ocitli v nepříznivých životních podmínkách. Každý z nich má svůj unikátní příběh plný výzev a překážek. Společně s Donio.cz jsme se rozhodli, že nebudeme jen pasivně přihlížet jejich osudu, ale finančně přispějeme ke zlepšení jejich životních podmínek.



Podrobné informace o sbírce:
„Lepší život pro Kubíka a Matýska“.

Jakým způsobem sbírku podpoříme?


Z každého prodaného IPL epilátoru Concept věnujeme 3 % na úspěšnou realizaci této sbírky. Připojte se k nám a pomozte nám změnit osudy těchto malých chlapců. Vaše podpora je klíčem k úspěchu a k naplnění snů těch, kteří to opravdu potřebují.

Společně jsme vybrali

Vybráno

Jak můžeš pomoci právě Ty?

  • Nákupem jakéhokoliv IPL epilátoru Concept. Pokud si zakoupíš IPL epilátor Concept v termínu od 17. dubna do 30. června 2024, nejenže získáš skvělý produkt, ale současně přispěješ Kubíkovi a Matýskovi, aby měli šanci na lepší budoucnost. Navíc získáš možnost prodloužit si záruku na své nové IPL na 3 roky, stačí se jen "zaregistrovat" nejpozději 14 dní od nákupu.
  • Sdílením s přáteli. Sdílej naše poselství s ostatními a pomoz tak získat co nejvíce podpory pro Kubíka a Matýska. Čím více lidí se dozví o této sbírce, tím větší pomoc můžeme poskytnout.
  • Podpoř nás. Chceš-li podpořit tuto sbírku i bez nákupu nového IPL epilátoru, můžeš zaslat finanční dar v jakékoliv výši. Každá koruna pomůže.
IL5020

IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN PRO ANTI AGE IL5020

IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO anti age se postará o odstranění chloupků a krásnou pleť. Disponuje životností až 1,5 milionů záblesků...

IL5000

IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN PRO IL5000

IPL epilátor Concept IL5000 Perfect Skin Pro se postará o vaši hladkou pokožku. Je vybaven UV dezinfekční základnou, 2 magnetickými nástavci na obličej...

IL3020

IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN PRO IL5000

IPL epilátor Concept IL3020 Perfect Skin se postará o vaši hladkou pokožku. Je vybaven 2 nástavci a bezpečnostním senzorem na ochranu očí...

IL3000

IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN PRO IL5000

IPL epilátor Concept IL3000 Perfect Skin se postará o vaši hladkou pokožku. Je vybaven bezpečnostním senzorem na ochranu očí a nabízí 5 úrovní intenzity...