Vymyšleno chytře | Concept – chytře vymyšleno pro život

vymyšleno
chytře

Concept přináší chytře vymyšlené domácí pomocníky pro každodenní život, kteří vynikají stylovým designem a originální funkčností.

Velký důraz klademe nejen na kvalitu a spolehlivost, ale i na zdánlivé maličkosti, které naše produkty odlišují od ostatních a významně vylepšují jejich užitnou hodnotu.

Tato chytrá řešení mají společný cíl — nabídnout vám lepší a pohodlnější život, ve kterém vám zbyde více času pro rodinu a jiné důležité věci. Stejně tak jako vy jsme i my v Conceptu každodenní uživatelé domácích spotřebičů, a proto je vytváříme tak, jak byste si je navrhli vy sami.

Vyvíjíme je s vámi. Testujeme je s vámi. Pro vás.

Robotický vysavač VR3210
UVC světlo

Díky této technologii vysavač vysílá ultrafialové záření typu C, které narušuje buněčnou strukturu DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. Běžně se využívá např. k dezinfekci vody, vzduchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. S tímto vysavačem budete mít jistotu dokonalé čistoty bez nutnosti použití chemických prostředků.

Americká
lednice LA8990ss

Variabilní
zóna

Variabilní zóna je prostor v lednici, který si uzpůsobíte podle svých aktuálních potřeb. Díky samostatné regulaci teploty ji můžete využít jako chladničku, nulovou zónu, soft mrazák nebo ji zcela vypnout.

Lis na ovoce
a zeleninu LO7211

Snadné
čištění

Filtrační síta jsou z celého lisu nejnáročnější částí na údržbu. Velkou předností mikrosít Easy cleaning je jejich výrazně menší velikost oproti běžným sítům. Díky tomu vám jejich čištění zabere minimum času i práce. Pomocí čisticího kartáčku zvládnete mikrosíto vyčistit přibližně za 10 s, zatímco údržba běžného síta zabere i několik minut.

Kuchyňský robot RM7500
Funkce
Smart Stop

Funkce Smart Stop Position představuje chytrý způsob zastavení metly nebo hnětacího háku. Po ukončení práce máte jistotu, že zůstanou v optimální pozici pro pohodlné odejmutí.

Vestavná myčka
nádobí MNV8060ds

Innowash 2

Inovativní typ ostřikovacího ramene se liší od klasického svým pohybem. Otáčí se nejen horizontálně, ale navíc i kolem své osy. Toto speciální rameno zvýší účinnost až o 27 % v záhybech a nepřístupných místech. Díky speciálnímu ramenu se zkrátí čas mytí a myčka dosahuje nižší hlučnosti.

Robotický vysavač VR3520
Sám se vysype

Robotické vysavače s funkcí automatického vysypávání prachového zásobníku zvyšují komfort každého úklidu. V konstrukci nabíjecí stanice mají umístění jednorázový sáček, do kterého vysavač automaticky odvede nečistoty z prachového zásobníku a zároveň zabrání úniku prachu zpět do prostoru. Díky této funkci nepřijdete do přímého kontaktu s vysátými nečistotami, což ocení zejména alergici. Kapacita sáčku pokryje až 2 měsíce běžného úklidu, takže vám ušetří spousty času s manuálním čištěním zásobníku.

Digestoř OPI7060bc
Ovládání
gestem

Inovativní technologie ovládání gestem zvyšuje komfort spotřebiče. Pomocí správného pohybu můžete digestoř zapnout, vypnout, nastavit požadovaný výkon, rozsvítit i zhasnout. Díky bezdotykovému způsobu ovládání nemusíte řešit otisky prstů na spotřebiči, takže bude neustále zářit čistotou.

Šnekový
odšťavňovač LO7067

Antidrip

Praktický protiodkapový uzávěr umožňuje výměnu nádoby na šťávu v průběhu odšťavňování, aniž byste ušpinili kuchyňskou linku. Stačí zaklapnout, vyměnit nádobu a zase odklopit.

Pračka PP6508i
Technologie
Double clean

Pračka s technologií Double clean zaručí efektivnější a úspornější praní. Je vybavena dvěma přídavnými tryskami, které vstřikují vodu společně s pracím prostředkem přímo do bubnu s prádlem. Díky tomu dochází k lepší smáčivosti prádla, což zvyšuje efektivitu praní a současně zkracuje prací cyklus. Výsledkem je lepší prací výkon, kvalitnější oplach, nižší spotřeba pracího prostředku. a úspora energie i vody.

Rychlovarná konvice RK3301
Cool touch

Speciální povrch Cool Touch zabraňuje zahřívání vnějšího pláště, takže konvice bude neustále chladná na dotek. Můžete si být jistí, že se o ni vy, ani vaše děti nespálíte.

Smoothie mixér SM3500
Filtr na
zrníčka

Speciální filtr na zachytávání zrníček pozvedne váš požitek z dokonale jemného domácího smoothie. Vkládá se přímo do nádoby mixéru a během mixování zachytává i ta nejjemnější zrníčka z ovoce jako jsou jahody, kiwi, maliny apod.