Vymyšleno chytře | Concept – chytře vymyšleno pro život

vymyšleno
chytře

Concept přináší chytře vymyšlené domácí pomocníky pro každodenní život, kteří vynikají stylovým designem a originální funkčností.

Velký důraz klademe nejen na kvalitu a spolehlivost, ale i na zdánlivé maličkosti, které naše produkty odlišují od ostatních a významně vylepšují jejich užitnou hodnotu.

Tato chytrá řešení mají společný cíl — nabídnout vám lepší a pohodlnější život, ve kterém vám zbyde více času pro rodinu a jiné důležité věci. Stejně tak jako vy jsme i my v Conceptu každodenní uživatelé domácích spotřebičů, a proto je vytváříme tak, jak byste si je navrhli vy sami.

Vyvíjíme je s vámi. Testujeme je s vámi. Pro vás.

Robotický vysavač VR3210
UVC světlo

Robotické vysavače jsou vybaveny UVC sterilizační LED technologií, která dosahuje až 3x delší životnosti oproti běžně používaným výbojkám. Ultrafialové záření typu C narušuje DNA bakterií, virů, plísní a další mikrobů bez chemických prostředků. UVC světlo zaručí zdravější a čistší domácnost.

Americká
lednice LA7791ss

Pasuje
i ke zdi

Dveře lednice jsou chytře konstruovány tak, aby nezasahovaly do prostoru. K vysunutí vnitřních zásuvek postačí jejich otevření do pravého úhlu, takže lednici můžete zasadit do kuchyňské linky nebo ji postavit blízko zdi.

Rychlovarná konvice RK3301
Cool touch

Speciální povrch Cool Touch zabraňuje zahřívání vnějšího pláště, takže konvice bude neustále chladná na dotek. Můžete si být jistí, že se o ni vy, ani vaše děti nespálíte.

Smoothie mixér SM3391
Stačí otočit

Dokonalá kombinace smoothie makeru, chopperu a mlýnku. Jeden chytrý spotřebič, který nahradí tři praktické pomocníky v kuchyni, takže vám ušetří nejen peníze, ale i spousty místa, a to ho stačí pouze otočit

Vestavná myčka
nádobí MNV8060ds

Innowash 2

Inovativní typ ostřikovacího ramene se liší od klasického svým pohybem, horizontální točení doplňuje i pohyb kolem své osy. Účinnost čištění je až o 27 % v záhybech a nepřístupných místech. Díky speciálnímu ramenu se zkrátí čas mytí a myčka dosahuje nižší hlučnosti.

Robotické vysavače
3 kartáče
v balení

Robotické vysavače jsou vybaveny třemi hlavními kartáči. CARPET kartáč je vhodný na koberce díky kombinaci štětin a gumových lamel. HARDFLOOR kartáč je ideální na tvrdé podlahy. Měkký povrch s vlákny dokáže zachytit 3x více nečistot. PET kartáč zachytí i ty nejjemnější chloupky domácích mazlíčků.

Šnekový
odšťavňovač LO7067

Ani kapka nazmar

Díky praktickému Anti Dripu můžete vyměnit nádobu na šťávu v průběhu odšťavňování, aniž byste si ušpinili kuchyňskou linku. Jednoduše přiklopíte uzávěr, vyměníte sklenici a zase odklopíte.

Americká lednice LA8783bc
Pište rovnou
na lednici

Díky skleněnému povrchu lednice můžete pomocí stíratelné fixy psát vzkazy na celou čelní plochu. Napište si nákupní seznam nebo jednoduše zabavte děti v kuchyni.