Instalace robotického vysavače | Concept – chytře vymyšleno pro život

instalace
robotického vysavače

Nabízíme profesionální instalaci zakoupeného robotického vysavače. Náš technik přijede k vám domů, vysavač zprovozní, spáruje s mobilní aplikací a poradí s obsluhou.

Pro Váš pohodlný nákup

Zakoupení robotického vysavače a voucheru

Registrace
voucheru

Společně naplánujeme instalaci

Instalace robotického vysavače

vymyšleno
chytře

Jak na to?

  1. Při nákupu robotického vysavače přes e-shop Concept stačí v sekci „Nákupní košík“ zaškrtnout pole „Instalace robotického vysavače“.
  2. V případě, že jste si robotický vysavač zakoupili mimo e-shop Concept, můžete si tuto službu přiobjednat samostatně na našem e-shopu.
  3. Po dokončení objednávky vám bude doručen voucher potvrzující zakoupení služby „Instalace robotického vysavače"
  4. Na základně obdrženého voucheru je nutné provést registraci prostřednictvím níže uvedeného formuláře, kde kompletně vyplníte všechny požadované údaje vč. vámi preferovaného data instalace.
  5. Po registraci Vás kontaktujeme a společně se domluvíme na nejvhodnějším termínu instalace.

Tuto službu můžete využít k nákupu jakéhokoliv robotického vysavače Concept. Instalace robotického vysavače je zpoplatněna částkou 1000 Kč.

Vaše údajeVšechny údaje jsou povinné

Děkujeme, registrace proběhla úspěšně.

Podrobnosti

Před návštěvou technika nezapomeňte robotický vysavač plně dobít.

V domluvený termín k vám přijede náš technik, který robotický vysavač sestaví, nainstaluje a spáruje s mobilní aplikací. Předem si ověřte, na jaké frekvenci vysílá vaše domácí Wi-Fi sít. Robotický vysavač nelze spárovat s mobilní aplikací, pokud Wi-Fi síť vysílá na frekvenci 5 GHz.

Technik vám poradí s obsluhou vysavače (ovládání, výměna kartáčů, nastavení režimů a zón, plánování úklidu, …) a doporučí vhodné přípravky na čištění. Seznámí vás se základní údržbou, aby vám vysavač dlouho a dobře sloužil (čištění senzorů, kartáčů, výměna filtrů, …). Vybrané modely robotických vysavačů jsou kompatibilní s hlasovým ovládáním Google Home a Amazon Alexa. Máte-li chytrou domácnost, náš technik vám službu hlasového asistenta zprovozní a vysvětlí.