3 roky prodloužené záruky na IPL epilátor

17.04.2024

Nákupem jakéhokoliv IPL epilátoru Concept v termínu do 17. dubna do 30. června 2024 získáte navíc jeden rok prodoužené záruky zcela zdarma.

Využijte akci „Prodloužená záruka 3 roky“ k nákupu nového IPL epilátoru

.

IPL epilátory se těší stále větší oblibě. Ošetření, které bylo dříve výhradou specializovaných estetických center, si dnes můžete udělat sami a v pohodlí svých domovů. Ušetříte tak nejen plno peněz, ale i drahocenného času.

.

K nákupu nového IPL epilátoru nyní získáte jeden rok záruky ZDARMA. Pokud dojde k jakékoliv poruše, po dobu 3 let máte jistotu bezplatné opravy nebo výměny za nový model.

.

Na jaké modely se akce vztahuje?

.

Akce se vztahuje na všechny modely IPL epilátorů Concept.

.


.

.


.

Co je to IPL epilátor? 

.

IPL epilátor je přístroj, který k odstranění chloupků využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL).  Během ošetření se světelné impulzy dostávají pod povrch pokožky, kde cíleně působí na tmavý pigment chloupků. Tento tepelný účinek přispívá k odstranění chloupků i s kořínky a zabraňuje jejich opětovnému růstu.

.

Pro koho je IPL epilátor vhodný?

.

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.

.

Pokud si nejste jistí, zda můžete epilátor používat, obraťte se na svého dermatologa nebo praktického lékaře.

.

Kdy s epilací začít?

.

Pokud chcete mít v létě krásně hladkou pokožku, začněte s epilací v dostatečném předstihu. Výsledky epilace se mezi jednotlivými uživateli mohou lišit v závislosti na ošetřované části těla, barvě chloupků a způsobu aplikace. Počáteční úspěchy můžete zaznamenat na své pokožce již po několika týdnech pravidelného používání. Pokud s epilací začínáte, doporučujeme první 4 ošetření provádět v rozestupu 2 týdnů a poté epilaci opakovat každé 4 týdny, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Úspěch se nedostaví hned, ale rozhodně stojí za to si na něj počkat. Každý chloupek se totiž nachází v jiné růstové fázi a abyste dosáhli vysněného výsledku, je nutné ošetření několikrát opakovat.

Jak používat IPL epilátor?

.

Jak správně používat IPL epilátor se dočtete v jednom z našich předchozích článků „Jak používat IPL epilátor krok po kroku“.

.

Nevíte si rady s výběrem? Přečtěte si recenze ...

.

.

Mrkněte také na videorecenzi IPL epilátoru Concept IL5020