VR3210 Robotický vysavač s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser UVC Y-wash

Zánovní produkt je minimálně či jen krátkodobě používaný. Výrobek je v pořádku, může jevit známky použití. Na zboží se vztahuje plná záruka 24 měsíců. Na tuto položku se nevztahují slevové akce a dárky.

Robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3210 je vybaven vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a UVC sterilizačním režimem. Vyniká vysokou sací silou, extrémní výdrží a nejefektivnějším způsobem vytírání Y-wash. Disponuje vysokokapacitní Li-Ion baterií s výdrží až 250 min. na jedno nabití.

Výrobce
Vysavače
Kód

vr32102jakost_2

Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Původní cena
9 999 Kč

s DPH

Vaše cena s DPH
7 004 Kč (Ušetříte 6 995 Kč)
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
  Video

  Podrobnosti o produktu

  Robotický vysavač s mopem Laser UVC Y-wash 3 v 1 Concept VR3210 REAL FORCE

  EXTRA výkon

  Y-WASH vytírání

  UVC sterilizační režim

  Zákazníci doporučují - 92 %

  Laserový robotický vysavač s mopem 3 v 1 UVC Y-wash Concept VR3210 z řady Real Force si dlouhodobě drží úžasné hodnocení 92 % na internetovém portálu Heureka.cz, které je vypočítáno z recenzí lidí, kteří ho pravidelně používají.

  Laserová navigace s dokonalou orientací se postará o rychlejší úklid

  Robotický vysavač Concept VR3210 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Model VR3210 můžete využít i pro úklid vícepatrových domácností. Každé patro je však nutné samostatně zmapovat a poté navolit v aplikaci přes historii úklidu.

  Y-WASH: nejefektivnější způsob vytírání

  Y-wash představuje vysoce efektivní způsob vytírání. V tomto režimu se robot pohybuje v „Y“ trajektorii, během které každý kousek podlahy projede opakovaně a díky tomu účinně odstraňuje zaschlé skvrny, špínu a ostatní nečistoty. *

  UVC sterilizační režim zahubí viry a další mikroby

  Robotický vysavač VR3210 je vybaven UVC sterilizační LED technologií, která dosahuje až 3x delší životnosti oproti běžně používaným výbojkám. Ovládat ji můžete přes mobilní aplikaci a výhradně s nasazeným prachovým zásobníkem. Během režimu sterilizace vysavač vypne sání, zmenší rychlost pohybu na poloviční výkon a zároveň sníží otáčky hlavního kartáče i bočních kartáčků. UVC světlo můžete aktivovat také během standardního úklidu. Díky této technologii vysavač vysílá ultrafialové záření typu C, které narušuje buněčnou strukturu DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. Běžně se využívá např. k dezinfekci vody, vzduchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. S tímto vysavačem budete mít jistotu dokonalé čistoty bez nutnosti použití chemických prostředků.

  Vysává a vytírá

  Robotický vysavač 2 v 1 je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží pro klasický úklid na sucho. Nasadíte-li druhý zásobník 2 v 1, můžete vysávat i vytírat najednou. Kombinuje totiž klasickou nádobu na prach s elektronicky řízeným zásobníkem na vodu, takže v rekordním čase docílíte dvou úklidů najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, standardní nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Zásobník na vytírání je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

  Mluví česky

  Rádi byste si koupili robotický vysavač, ale máte strach, že mu nebudete rozumět? S robotickým vysavačem Concept VR3210 se to nestane. Tento skvělý pomocník pro každodenní úklid mluví hned v 5 jazycích: česky, slovensky, anglicky, polsky a maďarsky.

  Produkt manažer:

  Dominik INFO Jehlička,  info@my-concept.cz

  Zařazení produktu

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  CARPET turbo ANO
  Dálkový ovladač ANO
  Lokální TURBO úklid ANO
  Lokální úklid ANO
  Mapa Virtuální
  Obvodový úklid v rámci ostatních úklidů
  Pokračování v úklidu ANO
  ROOMPLAN ANO
  Tichý režim ANO
  TOF senzor ANO
  Wi-Fi frekvence (GHz) 2,4 GHz
  Zásobník 2v1 (prach + voda) ANO
  Zónový úklid ANO
  Navigace Laser SLAM
  Kartáč na koberce ANO
  Kartáč na tvrdé podlahy ANO
  Kartáč na zvířecí chlupy NE
  Objem nádoby na prach (ml) 0.6
  Objem nádoby na vodu (ml) 0.3
  Hlučnost (dB) 60-70
  Hmotnost netto (kg) 3,1
  Příkon (W) 50
  Sací síla (Pa) 3,3
  Plánování úklidu ANO
  Senzory proti nárazu ANO
  Senzory proti pádu a nárazu ANO
  Typ baterie Li-Ion 14,4 V 5200 mAh
  Typ filtru HEPA (3 stupně)
  Virtuální zeď v aplikaci
  Vytírání ANO (Y-Wash 3.0)
  Doba nabíjení (h) 240
  Doba provozu (min) až 250
  Typ motoru BLDC
  Rozměry produktu (cm) (v x š x h) 10 x 35 x 35

  Video

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: