Chladničky jednodvéřové

Chladničky jednodvéřové

Jednodveřové lednice

Jednodveřové neboli malé lednice se perfektně hodí do menších domácností pro jednoho či dva lidi. Součástí jsou i minibary, které muži ocení v garážích nebo v dílnách.

Typ lednice

Volné stojící si postavíte kamkoliv chcete. Výběr je daleko širší, takže si můžete zakoupit lednici přesně podle vašich představ.

Vestavné si domů pořiďte za předpokladu, že máte celou kuchyni připravenou na vestavné spotřebiče. Díky vestavné lednici můžete mít všechny spotřebiče v jednotném designu.

Umístění mrazáku

Jednodveřové lednice jsou vybavené menší mrazicí zásuvkou uvnitř lednice. Nečekejte žádný velký prostor, spíše menší místo na zamrazení kousků masa a zeleniny. Některé malé lednice mají pouze nízkoteplotní zásuvku, která nefunguje jako mrazák, ale na rychlé zchlazení nápojů.

Objem lednice

Objem jednodveřových lednic je, jak už jsme zmínili, menši. Pohybuje se zhruba od 196 až po 93 litrů. V sortimentu značky Concept naleznete mezi jednodveřovými lednicemi i mini bary, které disponují objemem 47 litrů.

Mini bary

Mini bary jsou vhodné na uchovávání nápojů. Zpravidla nejsou určené k chlazení potravin. U ledničky je možné manuálně regulovat teplotu podle toho, jak moc chcete mít nápoje osvěžující. Mini bary jsou svým designem dokonalé na to, aby zapadly jak do různých salónů, kde chcete nabízet vodu zákazníkům, ale taky do prostoru pánských garáží a dílen, kde je vždy dobré mít vychlazené pivo.

Funkce lednic

  • LED osvětlení vám umožní mít neustále přehled na tím, co v lednici máte ukryté
  • Zaměnitelné otevírání dveří umožňuje si postavit lednici z jakékoliv strany budete chtít

Další podkategorie Chladničky jednodvéřové

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

6 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Lednice s mrazákem LT3560wh

Volně stojící lednice s mrazákem Concept LT3560wh v bílém designu nabízí celkovou kapacitu 113 l, stranově zaměnitelné otevírání dveří, hlučnost pouhých 39 dB a velmi úsporný provoz.

5 999 Kč 

s DPH

Retro lednice LTR3047wh

Retro lednice Concept LTR3047wh s objemem 93 l je ideální volbou do menších kuchyní. Disponuje nízkoteplotní zónou, kompaktními rozměry a tichým provozem.

4 999 Kč 

s DPH

Retro lednice LTR3047bc

Retro lednice Concept LTR3047bc s objemem 93 l je ideální volbou do menších kuchyní. Disponuje nízkoteplotní zónou, kompaktními rozměry a tichým provozem.

4 999 Kč 

s DPH

Minibar LR2047wh

Volně stojící minibar v retro stylu Concept LR2047wh je prostorově úsporná mini lednice, která nabízí objem 47 l a nízkoteplotní zónu pro rychlé zchlazení nápojů.

3 799 Kč 

s DPH

Minibar LR2047bc

Volně stojící minibar v retro stylu Concept LR2047bc je prostorově úsporná mini lednice, která nabízí objem 47 l a nízkoteplotní zónu pro rychlé zchlazení nápojů.

3 799 Kč 

s DPH

Minibar LR2047be

Volně stojící minibar v retro stylu Concept LR2047be je prostorově úsporná mini lednice, která nabízí objem 47 l a nízkoteplotní zónu pro rychlé zchlazení nápojů.

3 799 Kč 

s DPH