Vinotéky

Vinotéky

Vinotéky

Krásně a přesně vychlazené víno si zaslouží každý, kdo si na dobrém vínu rád pochutná. O to se ve vaší domácnosti zvládne postarat volně stojící vinotéka s moderním designem, který zapadne do každé kuchyně.

Umístění vinotéky

  • Domácí vinotéky jsou ideální na občasné popíjení vína během večera a svou velikostí se vejde do každé kuchyně nebo špajzu.
  • Volně stojící se hodí do otevřených prostorů a manipulace s nimi je jednoduchá.
  • Vestavná v lednici je pro ty, kteří nemají dostatek místa na vinotéku, ale zároveň ocení lednici, mrazák a vinotéku v jednom.

Kapacita

  • Celkový objem 38 l - počet lahví 12
  • Celkový objem 48 l - počet lahví 15

Police

Police, na které se pokládají vína ve vinotéce jsou vyrobeny z bukového dřeva, které se vyznačuje odolností, stálobarevností a schopností udržet optimální vlhkost. Police vypadají velice elegantně a zároveň moderně.

Způsob chlazení

Chlazení od u vinoték Concept termoelektrické. Je to nenáročný a jednoduchý způsob chlazení, který je tichý, ekologický a taky má nižší pořizovací cenu.

Jaké je ideální teplota na různé druhy vín?

Červené víno - 14-18 °C

Bílé víno - 9-14 °C

Růžové víno - 10-11 °C

Šumivé víno - 4-6 °C

Kam umístit vinotéku?

  • Tam, kam nesvítí přímé slunce, aby slunce nezvyšovalo teplotu ve vinotéce
  • Není poblíž radiátor, kamna, varná deska nebo trouba, aby vinotéku neohřívali
  • V klidném prostředí, kde nedochází k otřesům, kvůli narušení zrání vína

Další funkce vinotéky:

Úsporné LED osvětlení v bílé barvě dokonale prosvítí prostor vinotéky, a díky nulovému výdaji tepla nedochází ke zvyšování teploty.

Dotykové ovládání zaručuje intuitivní a pohodlné ovládání. Je možné regulovat vnitřní teplotu a vnitřní světlo.

Tichost vinoték se pohybuje okolo 17 kilogramů.

Hmotnost je důležitá z toho hlediska, abyste si byli schopny upravit celou hlavu bez bolesti rukou. Náš kartáč váží pouze 350 gramů, což by nemělo nijak zvlášť zatížit vaši ruku.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Další filtry

Zobrazit více

Zobrazit méně

 

Filtr skladu

4 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Americká lednice s vinotékou LA7991bc BLACK

Třídveřová americká lednice s vinotékou Concept LA7991bc z designové linie Black je kombinací chladničky, mrazáku a vinotéky. Disponuje vnitřním objemem 548 l, inventorovým kompresorem a řadou moderních technologií pro vaši pohodlnou obsluhu, vč. beznámrazového systému Total No Frost a funkce Metal cooling.

42 999 Kč 

s DPH

Vinotéka VTE3012

Extra tichá vinotéka Concept VTE3012 pojme 12 lahví vína a díky dotykovému ovládání v ní jednoduše nastavíte teplotu v rozmezí 12 °C – 18 °C. Disponuje vysoce účinným termoelektrickým systémem chlazení a úsporným LED osvětlením.

5 999 Kč 

s DPH

Vinotéka VTE7014

Extra tichá vinotéka Concept VTE7014 s elegantními dřevěnými policemi pojme 14 lahví vína a díky dotykovému ovládání v ní jednoduše nastavíte teplotu v rozmezí 12 °C – 18 °C. Disponuje vysoce účinným termoelektrickým systémem chlazení.

5 999 Kč 

s DPH

Vinotéka VTE7015

Extra tichá vinotéka Concept VTE7015 s elegantními dřevěnými policemi pojme 15 lahví vína a díky dotykovému ovládání v ní jednoduše nastavíte teplotu v rozmezí 12 °C – 18 °C. Disponuje vysoce účinným termoelektrickým systémem chlazení.

5 999 Kč 

s DPH