Robotický vysavač s mopem 2v1 PERFECT CLEAN Laser VR3350

VR3350

Novinka

60 dní na vyzkoušení

Záruka 7 let na motor

Robotický vysavač s mopem 2v1 Concept VR3350 je chytře vymyšlený pro maximální komfort a pohodlí během úklidu. Je vybaven pokročilým způsobem mapování, který vaši domácnost naskenuje a rozdělí na jednotlivé místnosti. Dokáže vysávat i vytírat. S výškou pouhých 7,6 cm uklidí i pod nízkým nábytkem. Díky funkci automatického vysypávání obstará až 2 měsíce běžného úklidu bez nutnosti vysypávání nečistot. Poradí si i s vícepatrovou domácností.

Výrobce
Vysavače
Kód

vr3350

Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Vaše cena s DPH
8 999 Kč
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

  Podrobnosti o produktu

  Robotický vysavač s mopem 2v1 Laser Concept VR3350 Perfect Clean

  Ultra SLIM 7,6 cm

  Automatické vysypávání prachu

  Vysává a vytírá

  Balík služeb ZDARMA

  Nákupem tohoto vysavače do 31.12.2024 získáváte možnost využít akce Garance 60 dní na vyzkoušení a 7 let záruka na BLDC motor. Nový vysavač si můžete otestovat v pohodlí vašeho domova, a to po dobu až 60 dní. Pokud s ním nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete ho do 60 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze. Pokud si vysavač ponecháte, získáte prodlouženou záruku na BLDC motor na 7 let.

  Chcete akce využít? Zaregistrujte se do 14 dnů od nákupu vysavače na našich stránkách "Chytře vymyšlené výhody".

  Ultra SLIM s výškou pouhých 7,6 cm

  Hlavní předností robotického vysavače s mopem 2v1 Laser Concept VR3350 Perfect Clean je jeho extra nízký profil. Oproti běžným laserovým modelům má tento model laserovou hlavu umístěnou uvnitř těla, kde je chráněna před poškozením a vnějšími nečistotami. Díky tomuto konstrukčnímu řešení dosahuje výšky pouhých 7,6 cm, takže pohodlně odstraní prach a nečistoty i pod nízkým nábytkem.

  Samostatný úklid na několik měsíců

  Nabíjecí základna s automatickým vysypáváním prachu pomáhá robotickému vysavači VR3350 k naprosté samostatnosti. Eliminuje potřebu manuálního vyprazdňování prachové nádoby a umožňuje delší bezúdržbový provoz. Robot automaticky vysype prachový zásobník do sáčku, který je umístěný uvnitř stanice. Tento sáček dokáže pojmout 3,5 l nečistot, takže vám vydrží až na dva měsíce běžného úklidu (v závislosti na četnosti uklízení a míry znečištění). Nemusíte se o nic starat. Robot se vyprázdní i s nasazeným mopovacím nástavcem. V okamžiku, kdy je sáček naplněný, rozsvítí se kontrolka na stanici, která vás upozorní na nutnost výměny.

  Laserová navigace s TOF senzory

  Kombinace laserové navigace a TOF (Time-of-Flight) senzorů poskytuje robotickému vysavači VR3350 lepší orientaci v prostoru a přesné zmapování domácnosti. TOF senzory pomohou vytvořit detailnější mapu místnosti, poskytují informace o vzdálenosti od okolních překážek a umožňují lépe rozpoznávat okolí. Na základě vytvořené mapy robot naplánuje efektivní a systematický úklid celého prostoru.

  Vysává a vytírá

  Robot si poradí se suchým i mokrým úklidem. Prachový zásobník o objemu 210 ml slouží pro běžné vysávání. Připevníte-li na něj mopovací nástavec, můžete vysávat i vytírat najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, střední nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Mopovací nástavec je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

  Automatické rozpoznání místností s 3D vizualizací

  S funkcí RoomPlan 3.0 dokáže robotický vysavač VR3350 rozpoznat jednotlivé místnosti, čímž vám ušetří plno času i práce s úpravou mapy. Na vás je si jednotlivé místnosti pouze pojmenovat. Vytvořenou mapu si můžete v aplikaci zobrazit ve formátu 3D. Trojrozměrná mapa poskytuje detailnější a přesnější informace o prostoru pro lepší orientaci a vizualizaci jednotlivých částí domácnosti. V aplikaci si můžete nastavit přesný plán úklidu pro každou místnost nebo vyznačit zakázané zóny, kam robot nesmí. Robot se v nastavený čas spustí a uklidí podle plánu.

  Poradí si i s vícepatrovou domácností

  Robotický vysavač VR3350 je vhodný i pro vícepatrovou domácnost. Každé podlaží nechte zmapovat zvlášť a v aplikaci si je pojmenujte. Tímto způsobem můžete uložit mapy až pro 5 pater. Pokud chcete uklízet v jiném podlaží, než ve kterém se robot nachází, jednoduše ho přeneste, v aplikaci zvolte správnou mapu a spusťte. Výhodou tedy je, že robot si s úklidem poradí, aniž byste museli kupovat další dobíjecí stanici.

  Výkonný BLDC motor

  Robotický vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který má řadu výhod. Je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na vysoké sací síle vysavače, která dosahuje 3000 Pa. Nabízí 4 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Sací výkon lze nastavit také manuálně podle potřeby a míry znečištění.

  Na kobercích s maximální silou

  Díky funkci Carpet turbo robot zvýší sací sílu na maximum v okamžiku, kdy robot najede na koberec, a tím zajistí účinnější úklid. Po návratu na tvrdé podlahy se funkce Carpet turbo deaktivuje a robot se vrátí k původnímu výkonu.

  Úklid vždy dokončí

  Robotický vysavač VR3350 si najde své místo jak v menších bytech, tak i v prostorných domech. Nezalekne se velikosti žádné plochy a naplánovaný úklid pokaždé dokončí. Disponuje kvalitní Li-Ion baterií s kapacitou 2600 mAh, díky které zvládne uklízet až 120 minut na jedno nabití. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice, kde se dobije, a poté pokračuje v úklidu tam, kde přestal.

  Senzor proti pádu ze schodů

  Robot je vybaven senzorem proti pádu ze schodů. Jedná se o integrovaný bezpečnostní prvek, který umožňuje vysavači detekovat schody a zabránit jeho pádu.

  Ovládání hlasem

  Robotický vysavač Concept VR3350 podporuje ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Home. Můžete ho tedy zapojit do své chytré domácnosti a ovládat hlasovými povely.

  Ovládání přes mobilní aplikaci Concept Home

  Přes mobilní aplikaci Concept Home si můžete naplánovat, kdy a kde bude robotický vysavač uklízet. Ve stanovený čas robot začne uklízet přesně podle nastaveného plánu a bez další vaší asistence. Robota můžete poslat na úklid kdykoliv a odkudkoliv a přes mobilní aplikaci v reálném čase sledovat jeho trasu. Aplikace Concept Home je v češtině a zdarma dostupná jak pro iPhone, tak i pro Android. Stahujte zde: App Store, Google Play.

  Mluví česky

  S robotem VR3350 si budete rozumět. Dovede mluvit 5 jazyky vč. češtiny, u které si můžete navíc vybrat z mužského i ženského hlasu.

  Vhodný i pro alergiky

  Robotický vysavač VR3350 je vybaven třístupňovou filtrací s HEPA filtrem 13, která zachytí až 99,9 % částic, vč. prachu, bakterií, virů, roztočů a alergenů. Filtr je omyvatelný, takže lze používat opakovaně. Konstrukce robota je navržena tak, aby bylo zamezeno přímému kontaktu uživatele s nashromážděným prachem a alergeny. Nečistoty ze zásobníku jsou automaticky odvedeny do sáčku ve stanici, který se v okamžiku vyjmutí uzavře, a tím zabrání úniku nečistot zpět do ovzduší.

  SMART specialista na robotické vysavače

  Koupili jste si nový robotický vysavač a nevíte si rady s jeho obsluhou? Nebo už robota vlastníte a potřebujete jen s něčím poradit? Obraťte se na našeho SMART specialistu smart@my-concept.cz, který vám rád poradí s jakýmkoliv dotazem ohledně robotických vysavačů Concept.

  Technické parametry:

  • Laserová navigace
  • 2v1: VYSÁVÁ a VYTÍRÁ
  • Prachová základna s automatickým vysypáním prachu
  • Ultra SLIM: 7,6 cm
  • BLDC motor
  • TOF senzor
  • Sací síla až 3000 Pa
  • Li-Ion baterie 2600 mAh - 120 minut vysávání
  • CARPET turbo
  • Aplikace Concept Home v ČEŠTINĚ
  • Jazykové rozhraní: CZ, SK, EN, DE, HU, PL
  • Internetové připojení: WiFi, datové připojení
  • Kompatibilita: iOS 9.0 a vyšší, Android 5.0 a vyšší
  • Verze firmwaru: 1.1.1
  • ROBOT MLUVÍ ČESKY (+ SK, EN, PL, HU)
  • Ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
  • ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností s možností 3D a 2D rozbrazení
  • Úklid vícepatrových domácností
  • Automatické pokračování v úklidu
  • VYTÍRÁNÍ - elektronicky řízené
  • Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
  • Plánování úklidu
  • Tichý provoz: 65 dB
  • Doba nabíjení: 3 hodiny
  • Kapacita prachového zásobníku 2v1: 210 ml (na prach) + 170 ml (na vodu)

  Příslušenství:

  • 1x univerzální rotační kartáč
  • 4x boční kartáček
  • 1x mopovací nástavec
  • 2x mopovací textilie
  • 4x prachový sáček 3,5 l
  • 2x HEPA filtr 13
  • 2x pěnový filtr
  • 1x čisticí kartáček
  • 1x dálkový ovladač

  Produkt manažer:

  Dominik INFO Jehlička,  info@my-concept.cz

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Antibakteriální (UV Lampa) NE
  Automatické vysypání ANO
  Čisticí kartáček 1
  HEPA filtr 3
  Mopovací textilie 2
  Na koberce ANO
  Na zvířecí chlupy ANO
  Pěnový filtr 3
  Pokračování v úklidu ANO
  Průměr (cm) 31,5
  Překonání překážky do výšky (cm) 1,8
  Výška (cm) 7,6
  Wi-Fi frekvence (GHz) 2,4
  Navigace Laserová
  Kartáč na koberce 1
  Kartáč na tvrdé podlahy Ano
  Kartáč na zvířecí chlupy Ano
  S mopem ANO
  Automatická detekce koberce ANO
  Automatické dobíjení ANO
  Objem nádoby na prach (ml) 210
  Objem nádoby na vodu (ml) 170
  Sáček na nečistoty ANO
  Boční kartáček 4
  Dálkové ovládání 1
  Hlučnost (dB) 60-70
  Barva bílá
  Sací síla (Pa) 3000
  Typ filtrů/počet stupňů filtrace HEPA13/3
  Nabíjecí stanice 1
  Mobilní aplikace ANO
  Plánování úklidu ANO
  Pro alergiky ANO
  Senzory proti pádu a nárazu ANO
  Typ baterie Li-Ion 14,4 V 2600 mAh
  Hmotnost (kg) 7,35
  Doba nabíjení (h) 3
  Doba provozu (min) 120
  Typ motoru BLDC

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: