Žehlicí kartáče

Žehlicí kartáče

Žehlicí horkovzdušný kartáč

Nezanedbávejte péči o vlasy a dopřejte si rychlou ale precizní práci s vašimi vlasy. Žehlicí kartáč vám vlasy pročeše, zarovná vyfouká a pomůže vám s úchvatným objemem.

Proč si pořídit žehlicí kartáč?

Žehlicí kartáč je vhodný pro každodenní péči o vlasy. Zastane práci žehličky, kartáče na vlasy, a dokonce i fénu. Je to multifunkční vlasový pomocník, který při ranním shonu oceníte. Kartáč je maximálně šetrný k vašim vlasům, a to díky funkcím infračerveného světla a ionizátoru.

Režimy

  1. 1. Jemné foukání
  2. 2. Silnější foukání s vyhříváním (180 °C), ionizací a infračerveným světlem
  3. 3. Vyhřívání (210 °C) s ionizací a infračerveným světlem

Materiál žehlicích ploch

Vyhřívané keramické česací plochy dosahují díky materiálu rychlého a rovnoměrného zahřátí. Díky výborné kluznosti vlasy vyhladí bez nepříjemného tahání.

Infračervené světlo

Infračervené světlo napomáhá rychlejšímu vysoušení a žehlení. Vlasy prohřeje zevnitř, čímž zamezuje přesušení vnější struktury. Záření proniká do vlasů, uzamyká v nich vlhkost a chrání před poškozením. Díky této funkci budete mít regenerované, hebké a lesklé vlasy.

Ionizátor

Ionizátor vlasy hydratuje, uhlazuje a zbavuje statické elektřiny, a to díky tvorbě negativních iontů prostupujících do struktury vlasů. Zároveň předchází krepatění a elektrizování vlasů. Ionizátor usnadňuje rozčesávání a zbavuje vlasy zápachu, což se hodí po dlouhých nocích v hospodách.

Další důležité parametry:

Délka kabelu je u kartáče dlouhá až 2,2 metrů, a to především proto, abyste měli dostatek prostoru na pohyb nebo nebyli závislé na zásuvce vedle zrcadla.

Příkon se u žehlicího hřebenu pohybuje mezi 450-550 W.

Délka kabelu a akčního rádiu je důležitá z toho hlediska, abyste si byli schopny upravit celou hlavu bez bolesti rukou. Náš kartáč váží pouze 350 gramů, což by nemělo nijak zvlášť zatížit vaši ruku.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

1 produkt
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

VH6040 Žehlicí horkovzdušný kartáč na vlasy ELITE Ionic Infrared Boost

Žehlicí horkovzdušný kartáč na vlasy Ionic Infrared Boost Concept VH6040 Elite disponuje infračervenou a iontovou technologií, které přinášejí vysoce šetrnou péči o vlasy. Je vybaven 3 režimy, které zastanou práci běžného fénu, kulmofénu i žehličky na vlasy. Velkou předností je, že ho můžete používat na suché i mokré vlasy.

1 799 Kč 

s DPH