Americké třídveřové lednice

Americké třídveřové lednice

Americké lednice

Americké lednice Concept dopřejí dostatek chladícího prostoru každé domácnosti, a to díky stovkách litrů objemu. Jsou přehledné a jednoduše se v nich udržuje pořádek.

Rozložení

Výběr amerických lednic je široký a každý si může zvolit přesně tu, která mu dokonale padne do kuchyně. Většina z nich nabízí možnost nabíhání dveří, což znamená, že při otevření dveří v 90 °C není problém vytáhnout šuplíky z lednice. Tím pádem si můžete dovolit přirazit lednici ke zdi nebo kuchyňské lince.

 • Čtyřdveřová americká lednice mají dvoje dveře do lednice a dvoje do mrazáku. Jejich plusem je to, že se vám bude v lednici udržovat daleko lépe pořádek, díky větší členitosti. Tyto lednice patří k objemově největším.
 • Třídveřová americká lednice nabízí větší možnost variability. Jedna polovina ledničky s jednolitými dveřmi je místo na zamrazování a druhá polovina je tvořena navrchu samotnou ledničkou a vespodu je variabilní zóna, ve které si uživatel může nastavit teplotu od -4 °C do 8 °C.
 • French door je tvořena kombinací dveří a šuplíků, ve kterých je mrazící část. I v tomto typu lednice naleznete variabilní zónu.
 • Side by sideje typ americké lednice se dvěma dveřmi svisle vedle sebe. V menší části se nachází mrazák a v té větší lednička.

Objem

Objem amerických lednic se pohybuje od 436 l až po 636 l. Čtyřdveřové americké lednice nabízí největší výběr ve velikosti, a to z objemu 436 l, 500 l, 560 l a 636 l. Třídveřové mají všechny stejný, a to 487 l. Lednice typu French door a Side by side nabízí dvě velikosti. U French door je celkově objem buď 506 l nebo 535 l a u typu Side by side 445 l nebo 556 l.

Invertorový motor

Velká část lednic disponuje invertorovým kompresorem, který má hned několik výhod - nízká hlučnost, vyšší efektivita chlazení a delší životnost. Dokáže se přizpůsobovat okamžitým potřebám pro chlazení a efektivně hospodařit s energií, takže vám pomůže snížit vaše účty za elektřinu.

No frost, Plasma sterilizátor a Metal cooling

Americké lednice jsou vybaveny funkcemi, díky kterým nebudete muset bojovat se zápachem, námrazou nebo nestabilní teplotou.

 • TOTAL No Frost vás vysvobodí od námrazy uvnitř celého spotřebiče díky rovnoměrnému šíření suchého vzduchu. Vede také ke značným úsporám energie a šetří vaše peníze.
 • Plasma sterilizátor vytváří v lednici přirozené prostředí, které neutralizuje bakterie, zápachy a vlhkost. Díky tomu nedochází k mísení vůní a chutí a vaše lednice nezapáchá.
 • Metal cooling posiluje chladící schopnost lednice tím, že dokáže pojmout mnohem více chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urychluje obnovení optimální teploty při častém otevírání dveří. Výsledkem je stabilní teplota v lednici.
 • Teplotní snímače má pouze pár americký lednic a jsou to dvě čidla, která udržují správnou teplotu v jednotlivých zónách. Dochází tak k minimálním výkyvům teploty.
 • Fresh zóna dopřeje vaší zelenině a ovoci dvojnásobně delší skladovací dobu a trojnásobné prodloužení čerstvosti, a to díky nižší teplotě a optimální vlhkosti, o kterou se postará vlhkostní ochranný film a speciální těsnění.
 • Funkci Dovolená zvolte při odjezdu mimo domov. Funkce sníží odběr energie, ale zaručí čerstvost potravin do doby, než se vrátíte.

Lednice s výrobníkem ledu a jinými chytře vymyšlenými prvky

Některé americké lednice jsou vybaveny prvky, které potěší a ulehčí život v kuchyni i v celé domácnosti.

 • Automatický výrobník ledu
 • Dotykový displej
 • LED osvětlení
 • Dávkovač vody
 • Alarm nedovřených dveří
 • Povrch, na kterém můžete zanechat vzkaz

Design

Dbáme na designové sjednocení kuchyně, a proto máme širokou nabídku designových linií, ve kterých si můžete vybrat i další spotřebiče, které perfektně sladíte s americkou lednicí.

 • Sexy černá americká lednice z linie Black
 • Sněhově bílá americká lednice z řady White
 • Klasické nerezové americké lednice z řady Titania a Sinfonia

Nevíte, jak vybrat lednici? Přečtěte si na toto téma náš článek na webu.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Další filtry

Zobrazit více

Zobrazit méně

 

Filtr skladu

4 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Americká lednice s vinotékou LA7991bc BLACK

Třídveřová americká lednice s vinotékou Concept LA7991bc z designové linie Black je kombinací chladničky, mrazáku a vinotéky. Disponuje vnitřním objemem 548 l, inventorovým kompresorem a řadou moderních technologií pro vaši pohodlnou obsluhu, vč. beznámrazového systému Total No Frost a funkce Metal cooling.

42 999 Kč 

s DPH

Americká lednice LA7791ds TITANIA

Třídveřová americká lednice s výrobníkem ledu Concept LA7791ds z designové linie Titania je kombinací chladničky, mrazáku a variabilní zóny. Disponuje obrovským vnitřním objemem 487 l a řadou moderních technologií pro vaši pohodlnou obsluhu.

28 999 Kč 

s DPH

Americká lednice LA7791bc BLACK

Třídveřová americká lednice s výrobníkem ledu Concept LA7791bc z designové linie Black je kombinací chladničky, mrazáku a variabilní zóny. Disponuje obrovským vnitřním objemem 487 l a řadou moderních technologií pro vaši pohodlnou obsluhu.

23 999 Kč 

s DPH

Americká lednice LA7791ss SINFONIA

Třídveřová americká lednice s výrobníkem ledu Concept LA7791ss z designové linie Sinfonia je kombinací chladničky, mrazáku a variabilní zóny. Disponuje obrovským vnitřním objemem 487 l a řadou moderních technologií pro vaši pohodlnou obsluhu.

23 999 Kč 

s DPH