Nový konfigurátor kuchyní pro plnění vašich snů

10.10.2022

Na našem webu naleznete od podzimu novou službu, která vám pomůže ve vizualizaci vaší nové vysněné kuchyně. Stačí kliknout na odkaz konfigurátoru kuchyně a můžete modelovat svůj sen.

Jak konfigurátor funguje?

x

Po rozkliknutí odkazu na vás vykoukne velká fotografie kuchyně, kterou budete mít přes celou stranu. Fotografie je interaktivní a bude se měnit podle vašich preferencí, které budete postupně zadávat. V levém dolním rohu najdete nabídku změn, které můžete v kuchyni dělat. Jako první si vyberete z designových řad spotřebičů Concept Sinfonia, Titania, White a Black. Dále si zvolte nejvhodnější materiál či barvu kuchyňských skříněk od dřeva, po bílou a černou barvu.

x

Dále vám konfigurátor nabídne různé druhy kuchyňské pracovní desky. Můžete se podívat, jak vypadá světlé a tmavé dřevo, bílý a černý mramor nebo klasická černá barva na kuchyňské lince. Třeba vás překvapí, jak přirozeně tyto materiály v kuchyně vypadají a dodají místnosti na originalitě. Důležitým designovým prvkem v kuchyni, i když se to možná nezdá, je podlaha. Konfigurátor má nabídku dubu, antracitu a pískovce.

x

Poslední parametr, který si v konfigurátoru můžete nastavit, jsou obklady zdi, která je součástí kuchyňského koutu. Zjistíte, jaké je mít zeď v bílé, šedé a černé barvě, jak vypadá betonová stěrka, dřevo nebo kachličky ve tvaru hexagonu.

x

Dané parametry můžete nastavovat postupně. Klidně si prvně nastavte barvu kuchyňských skříněk a až poté dolaďte zbytek. Na fotografii jste si také mohli všimnout červených bodů, které jsou umístěny přesně u spotřebičů. Po kliknutí na červenou tečku se vám rozbalí krátká informační tabulka o spotřebiči. Informace se vždy mění podle dané designové řady. V konfigurátoru jsou nastavené pouze určité spotřebiče z designových řad, na našem webu jich naleznete daleko více, stačí si vybrat ty, které se vám nejvíce líbí.

x

Co naleznu ve složce Nástroje?

x

Na konci všech záložek, která odkazují na volbu parametrů, naleznete nápis Nástroje. Po rozkliknutí vám vyjedou tři možnosti, které vám sdělí, co s navolenou fotografií můžete udělat. Buď si ji stáhnete a poté třeba vytisknete a přinesete svému truhláři, který vám podle návrhu kuchyň připraví nebo ji můžete sdílet na svých sociálních sítích či ji rovnou někomu zaslat. Na závěr je tam ještě možnost celé obrazovky, a to kvůli tomu, abyste na všechno pořádně viděli.

x

Co dále na stránce najdu?

x

Budete-li posouvat myší směrem dolů, dočtete se více o designových řadách spotřebičů Concept. Zároveň si můžete prohlédnout další doprovodné fotografie kuchyní, které představují zapojení spotřebičů Concept do různých druhů kuchyní.

x

Nechte se inspirovat. Hrajte si. Skládejte. Představujte si. A vytvořte si kuchyň snů.