Vybav si kuchyň americkou lednicí a získej kuchyňský robot jako dárek

04.07.2022

Zakup vybranou americkou lednici a získej kuchyňský planetární robot RM7030 v hodnotě 5 999 Kč jako dárek.

c

Na jaké lednice se akce vztahuje?

x

Dárek získáš, když si zakoupíš jednu z devíti určených amerických lednic. Mezi nimi nalezneš lednice čtyřdveřové, dvoudveřové a typu French door, které mají mrazák ve formě šuplíků. Akce se vztahuje přesně na tyto lednice - LA8990ss, LA3891ds, LA7383ds, LA6983ss, LA6683ds, LA6983bc, LA7383bc, LA7383.

Co musím udělat, abych získal dárek?

x

Po nákupu lednice je nutné se zaregistrovat této stránce nejpozději do 14 dní. V registračním formuláři vyplníš řádně všechny údaje a přiložíš oskenovanou nebo ofocenou fakturu. Také zadáš místo nákupu, protože akce se vztahuje i na nákup na zážitkových prodejnách. Po úspěšné registraci obdržíš na zadaný e-mail potrvzení o přijetí registrace. Pokud by ti potrvzení nepřišlo nebo bys měl jakýkoliv jiný problém, obrať se na nás, a to konkétně na e-mail vsedova@my-concept.cz. Podrobnější informace nalezneš v Pravidlech marketingové akce

x

Co všechno umí kuchyňský planetární robot RM7030?

x

Kuchyňský planetární robot Concept RM7030 ELEMENT se stane pomocníkem v každé kuchyni. Má příkon 1200 W a je vybaven šlehací a míchací metlou a hnětacím hákem. Robot si poradí s každým těstem, krémem či šlehačkou, a díky planetárnímu míchání dokonale zpracuje všechny suroviny do sebe. Disponuje také 5 rychlostmi a programem PULSE pro okamžité dosažení maximální rychlosti. Kuchyňský robot má kovové tělo i vnitřní převody, takže se můžete těšit z dlouhé životnosti spotřebiče. Detailnější informace o produktu naleznete v produktové kartě RM7030.

americka_lednice_kuchynsky_robot_concept