VR3210: nejprodávanější vysavač na českém trhu

01.06.2021

Laserový robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3210 z řady Real Force převálcoval v měsíci březnu veškeré své konkurenty a stal se nejprodávanějším robotickým vysavačem na českém trhu.

x

Jedná se o model, který jsme na trh uvedli v říjnu 2020. Je vybaven vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a obohacen o UVC sterilizační režim a vysoce efektivní způsob vytírání Y-wash. Velice nás těší, že tento chytře vymyšlený robot zaujmul po půl roce od svého debutu první příčku na trhu.

x

A nebyl to jediný úspěch, který jsme na základě hodnocení společnosti GFK zaznamenali. V sekci robotických vysavačů se Concept stal třetí nejsilnější značkou na trhu a v celkovém hodnocení kategorie vysavačů obsadil čtvrtou pozici. Velké úspěchy zaznamenaly i ruční vysavače. Model VP4380 se stal v březnu druhým nejprodávanějším ručním vysavačem a do TOP 20 se probojovaly ještě další 4 modely – VP4352, VP4360, VP4370 a VP4350.

x

Za všechny tyto úspěchy vděčíme především Vám, našim zákazníkům. Děkujeme za Vaši podporu a věříme, že si Vaši přízeň a důvěru uchováme i nadále.