Vánoční tip pro celou rodinu

22.11.2021

Udělejte radost celé rodině a obdarujte je robotickým vysavačem, který v domácnosti uklidí bez toho, abyste se jakkoliv namáhali.

Robotický vysavač je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Vysaje, vytře a je vhodný na všechny povrchy, které doma máte. Je plně samostatný a funguje na základě ovládání přes aplikaci v telefonu. Úklid naplánujete odkudkoliv a kdykoliv, zároveň můžete v reálném čase pozorovat, kolik toho váš robot již uklidil. 

x

x

Vybírat můžete z vysavačů s laserovou a gyroskopickou navigací. Laser je vhodný do bezbariérových domácností, kde se může vysavač neomezeně pohybovat a zároveň má možnost si naskenovat přesnou mapu půdorysu bytu. Naopak gyroskopická navigace je dobrá volba do domácností, které nejsou řeseny bezbariérově. Vysavač se pohybuje systematicky a bez vynechání místa. Robotické vysavače VR2020, VR3205 a VR3210 jsou také vybaveny UVC technologií, která ničí 99,9 % bakterií, virů a plísní bez využití chemikálií. 

x

Pro jednodušší rozhodování využijte naší akce „Garance 45 dní vrácení peněz“, která nabízí šanci otestovat si vysavač v pohodlí vašeho domova. Nabízíme vám až 45 dní na jeho důkladné vyzkoušení, abyste zjistili, zda splňuje všechny vaše očekávání, a jestli je to ten pravý parťák do vaší domácnosti. V opačném případě, pokud s vysavačem nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete ho do 45 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze zpět. Podrobná pravidla „Garance 45 dní vrácení peněz“.