Vánoční tip č. 2

18.11.2020
Vanocní_tipy_2

Tentokrát vám v našem vánočním seriálu přinášíme tip na praktický dárek pro celou rodinu, který vám ušetří spousty času i starostí. Jedná se o robotický vysavač, který zvládne úklid celé vaší domácnosti za vás a vy se tak můžete věnovat příjemnějším věcem. S tímto skvělým pomocníkem získáte dárek, který dopřeje vaší rodině více času pro společně strávené chvíle.

x

x

Mezi nejnovější model patří robotický vysavač s mopem VR3210, který vyniká extrémním výkonem a chytrými technologiemi. Díky laserové navigaci a speciálnímu čidlu se robot výborně orientuje v prostoru a pohybuje se s maximální přesností. Poradí si se suchým i mokrým úklidem i všemi podlahovými krytinami. Pokud během úklidu najede na koberec, automaticky zvýší sací výkon na maximum. Nabízí vysoce efektivní způsob vytírání Y-wash, během kterého vytře každý kousek podlahy a účinně odstraní i zaschlé skvrny a další nečistoty. Robot je navíc vybaven UVC sterilizační technologií, která vaše podlahy dezinfikuje a zbaví bakterií a virů. Díky českému jazyku si s vaším robotem budete perfektně rozumět a lehce ho ovládnete i na dálku přes mobilní aplikaci.

x

x

x

Pro lehčí rozhodování můžete využít naší akce „Garance 45 dní vrácení peněz“, která trvá až do konce roku 2020 a nabízí šanci otestovat si vysavač v pohodlí vašeho domova. Nabízíme vám až 45 dní na jeho důkladné vyzkoušení, abyste zjistili, zda je to ten pravý parťák do vaší domácnosti a zda splňuje vaše očekávání. V opačném případě, pokud s vysavačem nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete ho do 45 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze zpět. Podrobná pravidla akce „Garance 45 dní vrácení peněz“.

x