UVC záření jako nepřekonatelný dezinfekční prostředek

01.12.2021

Proč si zakoupit vysavač s UVC zářením? Protože zbaví vaši domácnost 99,9 % mikroorganismů.

x

Co UVC záření dělá?

UVC světlo vyvolává fotochemickou reakci, kterou poškozuje řetězec RNA a DNA a dochází k rozpadu mikroorganismů. Ničí 99,9 % bakterií, virů a plísní. Tato metoda dezinfekce je velice rychlá a nepoužívá žádné chemikálie.

x

Pro koho je dezinfekce UVC zářením vhodná?

Pro ty, kteří mají doma bakterie, viry a plísně. Takže pro všechny. Velice tuto funkci ocení alergici a astmatici, protože UVC záření si poradí i s roztoči v matracích, čalouněném nábytku, kobercích apod.

x

Jak mohu UVC používat doma?

UVC technologií jsou vybaveny některé vysavače, které je možné si do domácnosti pořídit. Značka Concept nabízí 3 typy robotických vysavačů a jeden tyčový. Antibakteriální UVC tyčový aku vysavač 3 v 1 Concept VP4170 REAL FORCE můžete využít jako klasický tyčový vysavač, ruční nebo díky speciální hubici s UV lampou jako čistič matrací, čalouněného nábytku a ložního prádla.

x

Robotické vysavače vám nabídnou ještě větší komfort. UVC sterilizační režim ovládáte přes mobilní aplikaci a zapínat ho můžete, kdy budete potřebovat. Tento způsob úklidu je navíc šetrný k životnímu prostředí, protože nevyžaduje použití chemických prostředků. Ocení ho nejen rodiny s malým dětmi, které většinu dne tráví hraním na zemi, ale i majitelé chlupatých mazlíčků. UVC technologií jsou vybavené tyto modely robotických vysavačů: robotický vysavač s mopem 3 v 1 Gyro Defender UVC Concept VR2020, robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3210 a robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3205 Perfect Clean.