Trendy 3D efekt, elegantní design a skvělé zpracování – to jsou nové rychlovarné konvičky značky Concept

25.10.2016

Tak jako každý rok přinášíme i letos na podzim spoustu novinek v sortimentu. Na konci prázdnin byla uvedena na trh kolekce elegantních designových nerezových rychlovarných konvic s názvem SPICE.

Tak jako každý rok přinášíme i letos na podzim spoustu novinek v sortimentu. Na konci prázdnin byla uvedena na trh kolekce elegantních designových nerezových rychlovarných konvic s názvem SPICE. Vyrábějí se hned v pěti barevných provedeních a všechna jsou inspirována zemitými tóny koření jako skořice, zelený pepř nebo čokoláda. K těmto žhavým novinkám pak v říjnu přibude ještě zbrusu nová keramická rychlovarná konvice se zajímavým 3D plastickým efektem. Bude k dostání v setu se dvěma šálky v bílé barvě a ve stejném dekoru jako konvice.p>

Rychlovarné „SPICE“ konvice
Rychlovarné konvice řady SPICE mají pět barevných variant – RK3150, RK3151 Zelený pepř, RK3152 Pražené mandle, RK3153 Tmavá skořice a RK3154 Hořká čokoláda. Všechny jsou vyrobeny z kvalitní 304 nerezové oceli a mají objem 1,7 litru. Kromě moderního elegantního designu se mohou pochlubit i propracovanými detaily. Jedním z nich je například praktické tlačítko otevírání víka, které je plastové, takže se nikdy nespálíte. Každý uživatel jistě ocení i optimálně tvarované ústí konvice nebo sítko proti vodnímu kameni, které lze snadno vyjmout a umýt. Dalším moderním prvkem je modře podsvícená kontrolka provozu. Topná spirála je ukryta pod dnem z kvalitní nerezové oceli. Toto umístění je vhodné nejen pro zajištění rovnoměrného ohřevu vody, ale také kvůli pohodlnému čištění varné konvice od vodního kamene. O bezpečnost provozu v domácnosti se stará kvalitní britský konektor značky Strix, dvojnásobný bezpečnostní systém a funkce automatického vypínání.

Keramická konvička pro golfisty
Další novinkou, která se na pultech objeví v říjnu, je bílý set keramické rychlovarné konvice RK0040 s 3D efektem a s dvěma stylovými šálky. Na první pohled zaujme neobvyklým moderním plastickým designem, který je na našem trhu ojedinělou novinkou. Tato bezspirálová konvice má objem 1,5 litru a je stejně jako šálky i podšálky vyrobena z kvalitní keramiky. O bezpečnost provozu se i zde stará kvalitní konektor, dvojnásobný bezpečnostní systém a funkce automatického vypnutí. Konvice je ideálním dárkem, třeba k Vánocům.