Svezte se na zdravé smoothie vlně s novými pomocníky značky Concept. Vaše tělo to ocení!

14.10.2016

Smoothie není jen tak obyčejný nápoj. Je plný vitamínů, minerálů a přírodních látek, které naše těla ke svému správnému fungování tolik potřebují. Navíc pokud si ho vyrobíte sami doma, tak máte přesný přehled o tom, jaké suroviny obsahuje.

Smoothie není jen tak obyčejný nápoj. Je plný vitamínů, minerálů a přírodních látek, které naše těla ke svému správnému fungování tolik potřebují. Navíc pokud si ho vyrobíte sami doma, tak máte přesný přehled o tom, jaké suroviny obsahuje. Ze smoothie si tělo dokáže brát vitamíny a minerály rychleji než z celých plodů. Postaví vás na nohy, podpoří vaši imunitu, zlepší trávení, vyčistí pleť, dokonce pomůže s hubnutím a detoxikací. Pokud do něj přidáte křen nebo zázvor, smoothie Vás i zahřeje. A to přece vůbec není k zahození. S novými smoothie makery a mixéry značky Concept půjde výroba této zdravé lahůdky z ovoce i zeleniny raz dva a zvládnou ji určitě i vaše děti. Tak vzhůru do toho.

Smoothie makery „Active smoothie“ Concept SM3380-SM3385
Hravá duhová rodinka smoothie makerů hned v šesti barvách je žhavou novinkou značky Concept. Kromě všech barevných dobrot, které v nich připravíte se tak navíc můžete těšit i z jejich veselého vzhledu. Set obsahuje malý barevný mixér a jednu mixovací nádobu o obsahu 570 ml. U modelu SM3380 a SM3385 se můžete těšit hned na 3 nádoby (2 x 570 ml a 1 x 400 ml). Lahve jsou vyrobeny z plastu bez škodlivých bisfenolů - BPA tritanu a pro jednoduchou manipulaci jsou vybaveny snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení. Velmi příjemné je i to, že všechny modely se uvádějí do chodu pouhým našroubováním nádobky na tělo mixéru. Samo sebou se ale o to, aby vše bylo na správném místě, stará bezpečnostní pojistka. Pro bezpečnou práci je spodní část všech modelů také potažena gumou. Smoothie, ledovou kávu nebo koktejl s mini vyrobíte než by řekl švec. Navíc vše díky pítku ve víčku s těsněním proti vytečení můžete z nádobky rovnou vypít.

Smoothie mixér Concept PREMINUM LINE SM 8000
Dokonalá rychlost 33 tisíc otáček za minutu v kombinaci se silným motorem a 4 přednastavené programy dělají z tohoto mixéru, patřícího k novým produktům luxusní řady Concept PREMIUM LINE, opravdového krále. Z vložených surovin vykouzlí lusknutím prstů nápoje a pokrmy velmi jemné krémové konzistence. Tento dokonalý výsledek je zajištěn nejen extrémním počtem otáček, ale i pomocí 6 speciálně upravených, vysoce kvalitních nerezových nožů. 4 přednastavené programy – SMOOTHIE, SOUP, ICE CREAM a PULSE - umožňují rychlou a jednoduchou přípravu smoothie, polévek, zmrzliny a také raw stravy, u které si díky funkce pulse můžete lehce regulovat hrubost sekání. Mixér má objemnou, dvoulitrovou nádobu s trojnásobným těsněním takže se nemusíte bát vyzkoušet mixér na plný 1600 wattový výkon. Při práci s tímto pomocníkem určitě oceníte také otvor ve víku s integrovanou snadno vyjímatelnou odměrkou. Díky ní nemusíte práci přerušovat a zpracovávané suroviny jednoduše přisypete. Samozřejmostí jsou protiskluzové nožičky, pro zvýšenou ochranu motoru je mixér vybaven vratnou tepelnou pojistkou pro případ jeho přehřátí a praktický je i prostor pro uložení kabelu s fixační drážkou, díky které nebude kabel mixéru nikdy překážet. A abyste si byli jisti, že tenhle mixér má opravdu něco navíc nabízí pro snadnou manipulaci možnost nasadit nádobu na tělo spotřebiče jak z levé tak z pravé strany. Jako dárek dostanete ke smoothie mixéru ještě kuchařku s tipy a recepty na ty nejlahodnější nápoje.