Sleva měsíce: Minibar LR2047bc

01.06.2024

S novým měsícem přichází i nová sleva! Během celého června můžete získat Minibar Concept LR2047bc za parádní cenu 2 499 Kč.

Minibar Concept LR2047bc okouzlí svým atraktivním retro designem, díky kterému zapadne do domácností ve venkovském nebo vintage stylu, ale neztratí se ani v moderním interiéru. Disponuje nízkoteplotní zónou, ve které se teplota pohybuje okolo 1 °C. Využít ji tak můžete k rychlému zchlazení nápojů - například v okamžiku, kdy Vám dorazí nečekaná návštěva.

.

Proč si pořídit minibar?

  • Kompaktní velikost: Minibary jsou malé a snadno se vejdou do různých prostor, jako jsou ložnice, kanceláře, domácí bary nebo hotelové pokoje. Jsou ideální pro místa, kde není dostatek místa pro plnohodnotnou lednici.
  • Pohodlí a dostupnost: Minibar umožňuje mít nápoje, občerstvení a další malé potraviny vždy po ruce. To je obzvláště praktické v noci nebo během pracovního dne, kdy nechcete odcházet daleko od svého pracovního prostoru nebo ložnice.
  • Úspora energie: Díky své malé velikosti spotřebovávají minibary méně energie než standardní lednice. To může být výhodné z hlediska úspory nákladů na energie a také pro ekologicky uvědomělé spotřebitele.
  • Flexibilita použití: Minibary jsou univerzální a mohou sloužit různým účelům, od uchovávání nápojů a občerstvení pro hosty až po uskladnění kosmetiky nebo léků, které vyžadují chlazení.
  • Mobilita: Mnohé minibary jsou lehké a snadno přenosné, což umožňuje jejich snadné přemístění podle potřeby. To je užitečné například při pořádání večírků, letních grilovaček nebo při potřebě dočasného chlazení na různých místech.