Slavíme 27 let. Díky Vám.

03.04.2018

Je tomu 27 let co byly započaty první krůčky ke značce Concept. Jindřich Valenta otevřel první kamenný obchod a na ploše 21m zkoušel své podnikatelské krůčky. Z malé prodejny s elektrem se brzy vykrystalizovala vlastní značka elektrospotřebičů Concept a postupem času a velkou pílí se stala štikou v rybníce mezi daleko většími společnostmi.

Je tomu 27 let co byly započaty první krůčky ke značce Concept. Jindřich Valenta otevřel první kamenný obchod a na ploše 21m2 zkoušel své podnikatelské krůčky. Z malé prodejny s elektrem se brzy vykrystalizovala vlastní značka elektrospotřebičů Concept a postupem času a velkou pílí se stala štikou v rybníce mezi daleko většími společnostmi.

Jindřich Valenta stále působí ve vedení společnosti . „Během těchto dvaceti sedmi let, jsem zažil jak vzlety, tak pády. Posilovalo mě obojí, zkušenosti jsem sbíral v obou směrech letu. Věřím, že těchto úspěšných a plodných dvacet sedm let, mi pořád dává víru a sílu, že budeme nadále úspěšně pokračovat.“ Komentuje majitel uplynulých 27 let.

Vážíme si vaší podpory, důvěry. Bez vás bychom tu nebyli :)