Showroom v Chocni

29.05.2017

Vytvořili jsme pro vás showroom našich výrobků. Vestavné spotřebiče není snadné ukázat v jejich reálné kráse. Fotka často k nákupu spotřebiče, který slouží v domácnosti i desetiletí, nestačí. Nyní u nás na centrále v Chocni naleznete všechny tři designové linie

Vytvořili jsme pro vás showroom našich výrobků. Vestavné spotřebiče nebylo lehké ukázat v jejich reálné kráse. Fotka často k nákupu spotřebiče, který slouží v domácnosti i desetiletí, nestačí. Nyní u nás na centrále v Chocni naleznete všechny tři designové linie zabudované v kuchyňské lince. Můžete se přijet přesvědčit o jejich barevné i funkční sladěnosti. Vyzkoušejte si výsuvné teleskopy, jemné dovírání Soft closing Door, či snadnou manipulaci s variabilní zásuvkou v myčce. Na vaše přání vás showroomem provede přímo produktový manažer, který ví o vestavbách první poslední. Můžete se tak zeptat toho nejpovolanějšího na cokoliv co vás zaujme. K vidění jsou trouby, myčky, varné desky, odsavače, mikrovlnky. Je tak snadné porovnat různé modely přímo v reálu, kdy je máte fyzicky vedle sebe.

Kromě velkých spotřebičů výstavku doplňují i topové produkty z malé bílé. Přemýšlíte o odšťavňovači nebo vysavači? Máme je všechny na jednom místě a připravené k odzkoušení. Odbornou radou vám může přispět také produktová manažerka malých spotřebičů či jejich technik.

Nebojte se nás navštívit, rádi vás přivítáme.