Robotický vysavač s mopem VR3000

01.04.2019

Nedávno jsme představili robotický vysavač VR2000 z řady Perfect Clean. Nyní přicházíme vyšší verzí robotického vysavače s mopem, která nese označení Concept VR3000.  Tento robot má spoustu vychytávek pro skutečný život.

Nedávno jsme představili robotický vysavač VR2000 z řady Perfect Clean. Nyní přicházíme vyšší verzí robotického vysavače s mopem, která nese označení Concept VR3000.  Tento robot má spoustu vychytávek pro skutečný život. Jednou z nich je BLDC motor, který dělá vysavač tišším a výkonnějším. Výška je pouze 7,5 cm a dokáže uklidit i pod nízkým nábytkem, má gyroskopickou navigaci s mapováním, díky které robot přesně ví, kde uklízel a nevrací se dvakrát na jedno místo. Tím zrychluje úklid a dělá ho efektivnějším. Elektronické dávkování vody při stírání udržuje mop neustále vlhký, ale ne promočený. Podlaha bude dokonale setřena a bez zbytečného mokra. Robot tím ušetří vodu a dokáže vytřít i velké místnosti na jedno naplnění stírací kazety.

Přes Appku WeBack můžete vysavač ovládat odkudkoliv a živě vidíte, kde vysavač uklízí, kolik mu zbývá energie a kolik toho má ještě před sebou. K tomu můžete naplánovat úklid na každý den v týdnu, takže vaše jediná starost bude vysypat nádobu na prach a doplnit vodu. Další informace zjistíte na produktové kartě.

Robotick vysava a mop Concept VR3000