Pssst! Tichý vysavač už je v TV

19.10.2017

Další blok sponzorských spotů je v TV, uvidíte v nich další z našich produktů pro skutečný život. Jsou to výrobky, které vám usnadní péči o domácnost, urychlí úklid a zpříjemní bydlení. Jednou z nejotravnější věcí na vysávání je hluk vysavače, proto jsme naši novinku

Další blok sponzorských spotů v TV, ve kterých uvidíte další z našich produktů pro skutečný život. Jsou to výrobky, které vám usnadní péči o domácnost, urychlují úklid a zpříjemní bydlení. Jednou z nejotravnější věcí na vysávání je hluk vysavače, proto jsme naši novinku Vysavač Silencio VP8250 utišili na 65 dB(A) a zařadil se tak mezi nejtišší vysavače na trhu. Přidali jsme k němu příslušenství, které opravdu využijete, vytunili jsme sací výkon. Takže i při jeho tichosti si zachovat veliký sací výkon. Jediné u čeho jsme se drželi při zemi je cena. Silencio má i levnější bratříky – řadu Solido, vynikají také nízkou hlučností a můžete si vybrat tak vybavený vysavač jako skutečně potřebujete.

Druhou hvězdou je tyčový vysavač VP4130 . Tento vysavač je jedinečný tím, že má speciální kloub, díky kterému se dostane pod nábytek, postel či gauč. Naprosto bez ohýbání vašich zad. To je dobrá vychytávka, co? Kromě kloubu má i LED světlo, 2 rychlosti a Turbo s kartáčem. Super na něm je také výměnná Li-ion baterie, kterou můžete snadno sami vyměnit a nahradit novou baterií.