Proč je tyčový vysavač nejlepším parťákem pro rychlý úklid?

02.10.2022

Bez vysavače se běžná domácnost neobejde. A pokud jste rodiče malých dětí nebo majitelé chlupatých mazlíčků, zajisté oceníte model, který budete mít neustále při ruce. A tím nejlepším je bezpochyby tyčový akumulátorový vysavač.

.

A proč právě tyčový vysavač?

.

 • je vždy při ruce připraven k rychlému úklidu
 • díky bezkabelovému zpracování se s ním dobře manipuluje
 • pohodlně s ním uklidíte schody a jiná hůře přístupná místa nebo prostory bez elektrické zásuvky
 • lehce ho přeměníte na ruční vysavač a uklidíte menší plochy, čalounění nebo interiér auta
 • modely s ohebným kloubem nabízejí hluboký dosah pod nízkým nábytkem
 • modely s mopem vám ušetří práci i čas, protože zvládnou vysávat a vytírat najednou
 • nabízí bohaté příslušenství pro úklid celé domácnosti
 • je skladný, takže zabere minimum místa

.

Jak vybrat správný tyčový vysavač právě pro vás?

.

Při výběru nového tyčového vysavače je důležité zvážit několik důležitých faktorů. Mezi základní patří typ vysávaného povrchu, výdrž baterie a vhodné příslušenství.

.

Pokud plánujete uklízet větší plochy, vybírejte modely osazené vysokokapacitní Li-Ion baterií, která vám poskytne delší dobu úklidu na jedno nabití. Současně je nutné si uvědomit, že délka provozu vysavače je závislá také na použitém výkonu. Pokud ve vaší domácnosti převládají tvrdé podlahy, vysavač vám vydrží v provozu déle, protože bude efektivně vysávat i na nízký výkon. Naopak pro účinné vysávání zašlapaných nečistot v kobercích je nutné využít nejvyšší výkon, který však částečně zkrátí provozní dobu.

.

Tyčové vysavače s výdrží 60 min. a déle

.

.

Budete chtít s tyčovým vysavačem pouze vysávat nebo i vytírat? Chcete-li využít rychlého úklidu opravdu naplno, vybírejte tyčový vysavač s mopem. Ušetří vám spousty času i práce, protože zvládne dva úklidy najednou.

.

Tyčové vysavače s mopem

.

Máte doma chlupatého mazlíčka? Pokud ano, vybírejte tyčový vysavač, který je vybavený speciálním kartáčem na zvířecí chlupy. Jedinečná konstrukce a uzpůsobená velikost malého turbokartáče odstraní každý chlup z čalouněného nábytku a ze všech míst, kam se s velkým kartáčem nedostanete. Dalším chytře vymyšleným příslušenstvím je PET kartáč na zvířecí srst, který slouží k šetrnému ošetření kůže a srsti vašeho domácího mazlíčka. S tímto kartáčem vyčešete a zároveň vysajete všechny přebytečné chlupy bez zbytečného nepořádku. Důmyslná konstrukce kartáče navíc působí stimulačně na funkci kůže.

.

Tyčové vysavače na zvířecí chlupy

S běžným vysavačem je někdy obtížné uklidit pod nízkým nábytekem. Chcete-li šetřit svá záda, tyčový vysavač s ohebným kloubem pro vás bude jasnou volbou. Chytře vymyšlená konstrukce nabízí maximální flexibilitu a bez námahy a ohýbání s ním lehce vysajete pod sedačkou, postelí a v jiných špatně dostupných místech. 

.

Tyčové vysavače s flexibilním ohebným kloubem

.

.

Antibakteriální tyčový vysavač Concept VP4170 je vybaven speciální hubicí s UVC lampou. Ta během úklidu vysílá ultrafialové záření, které spolehlivě zahubí až 99,9 % virů, bakterií, plísní a dalších mikroorganismů. Poradí si s roztoči v matracích, čalouněném nábytku a kobercích, což ocení zejména alergici a astmatici. Více informací o UVC technologii se můžete dočíst v článku UVC záření jako nepřekonatelný dezinfekční prostředek.

.

Příslušenství, které vám pomůže s úklidem celé domácnosti:

.

Tyčové vysavače jsou vhodné na tvrdé podlahy i koberce. Důležitou součástí je také vhodné příslušenství, díky kterému si váš vysavač poradí opravdu s každou nečistotou.

.

 • Kartáč na koberec (Carpet) je vhodný na tvrdé podlahy i na koberce.
 • Kartáč na tvrdé podlahy (HardFloor) je díky měkkému povrchu ideální na úklid veškerých tvrdých povrchů (dřevo, lamino, vinyl, linoleum, dlažba, …), ke kterým je velice šetrný, takže nedochází k jejich poškrábání.
 • Velký turbokartáč je vybaven vlastním pohonem, který zvyšuje sací sílu, takže vysavač dosahuje vyššího výkonu a poradí si i s úklidem koberců.
 • Malý turbokartáč dokáže vysávat a kartáčovat současně a účinně zachytí veškeré zvířecí chlupy a vlasy.
 • Kartáč na zvířecí chlupy (PET) slouží na šetrné ošetření kůže a srsti vašeho zvířecího mazlíčka. Jedním tahem vyčeše a zároveň vysaje všechny přebytečné chlupy a zároveň působí stimulačně na funkci kůže.
 • Antibakteriální UVC hubice vysílá ultrafialové záření, které spolehlivě ničí až 99,9 % virů, bakterií, plísní, mikroorganismů a roztočů, u kterých poškozuje schopnost množení.
 • Hubice s kartáčkem pomůže šetrně odstranit prach z nábytku, žaluzií, knih, klávesnice apod., aniž by došlo k jejich poškrábání.
 • Hubice na čalounění na úklid pohovky, křesla, matrace apod.
 • Štěrbinová hubice vysaje nečistoty i ve špatně dostupných a úzkých místech. Štěrbinová hubice může být krátká, dlouhá nebo univerzální 2v1 kombinující štěrbinovou hubici a prachový kartáček.
 • Dlouhá ohebná hubice je ideální pro úklid úzkých a těžko přístupných míst v domácnosti i v autě.
 • Prodlužovací trubice vám pomůže vysát prach za nábytkem nebo pavučiny u stropu.
 • Prodlužovací trubice s ohebným kloubem umožní pohodlnější úklid pod nábytkem.
 • Zásobník na vodu nasadíte na hubic vysavače, připevníte čisticí textilii a můžete vysávat a vytírat najednou.

.

Nákupem tyčového vysavače Concept do 31. prosince 2022 můžete využít akce "Garance 60 dní vrácení peněz", díky které ho můžete po dobu 60 dní vyzkoušet v pohodlí domova. Získáte čas na jeho důkladné vyzkoušení, abyste zjistili, zda je to ten pravý parťák do vaší domácnosti a zda splňuje vaše očekávání. V opačném případě, pokud s vysavačem nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete ho do 60 dnů od nákupu vrátit a my vám pošleme peníze. A pokud vám bude vyhovovat, můžete si navíc u vybraných modelů prodloužit záruku na BLDC motor na dobu 7 let.