Příslušenství k elektrickým pilníkům na paty

Příslušenství k elektrickým pilníkům na paty

Elektrické pilníky na paty

Pilníky na paty Concept jsou ideálním pomocníkem pro ztvrdlou a suchou kůži. Díky ergonomickému tvaru skvěle padne do ruky a pohodlně se ovládá.

Proč pilník používat?

Pravidelným používáním předcházíte popraskání kůže, vzniku mozolů a otlačenin. Díky ošetření budou vaše paty hladké a hebké na dotek.

Jak pilník funguje?

Pilník je osazený jedním ovládacím tlačítkem, kterým přístroj zapnete a následně proklikáváte mezi dvěma rychlostmi otáček. Zpracování je voděodolné, takže je možné si ošetření udělat ve vaně nebo ve sprše. Pilník disponuje bezpečnostní pojistkou, která pilník automaticky vypne po dvou minutách přílišného tlačení na paty.

Jak na ošetření pat?

Před použitím namočte nohy do teplé vody, aby pokožka změkla. Poté usušte ručníkem a můžete začít s ošetřením. Zvolte požadovanou rychlost a jemně přejíždějte rotační hlavicí po chodidle. Na závěr promažte nohy krémem a vyjměte rotační hlavici, kterou opláchněte pod proudem vody.

Nabíjení pilníku

Pilník je možné používat bez zapojení do elektřiny díky Li-Ion baterii. Dobíjení potom probíhá přes klasický USB kabel, který je součástí balení.

Vybírat můžete z růžového modelu PN1001 a. zeleného PN1000.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Další filtry

Zobrazit více

Zobrazit méně

 

Filtr skladu

2 produkty
1 stránka

Položek na stránku: