Připravte se na léto

12.06.2020

Horké letní dny je příjemné trávit u vody, ale co dělat, když se vám vedro nastěhuje domů? Pokud nemáte klimatizovanou domácnost, máme pro vás pár typů, jak rychle a jednoduše docílit příjemného prostředí vašeho domova i v těch nejtropičtějších dnech.

x

Mobilní klimatizace Concept

Řešení přináší mobilní klimatizace, jejíž hlavní výhodou oproti pevným klimatizačním jednotkám je snadná instalace bez nutnosti stavebních úprav. Zároveň nejste omezeni pouze na jednu místnost, ale můžete ji snadno přemístit kamkoliv zrovna potřebujete. Do místnosti fouká chladný vzduch a teplý odvádí pomocí hadice a speciální okenní soupravy ven. A modely Concept toho dokáží ještě víc, protože nabízí tři různé režimy provozu: chlazení, odvlhčování a ventilátor. Nenechte vedro znepříjemnit vaši domácí pohodu.

x

x

Ochlazovače a letní ventilátory Concept

Další možností příjemného osvěžení jsou ochlazovače. Ke zchlazení vzduchu využívají vodní filtr, přes který se vzduch ochlazuje a fouká do místnosti. Jsou vhodné především do domácností s nízkou vlhkostí, protože vzduch nejen ochladí, ale také zvlhčí. Poslední variantou jsou klasické letní ventilátory, které vytvářejí proud chladného vzduchu a rozhání ho po místnosti. Vybírat můžete ze stojanových a stolních modelů nebo moderních a elegantních sloupových.

x