Otevíráme zážitkovou prodejnu v Třebíči

10.06.2022

Navštivte nás v naší nové kamenné prodejně v Třebíči na Karlově náměstí, kterou slavnostně otevřeme v pondělí 13. června v 8 hodin.

x

Otevíráme již třetí zážitkovou prodejnu značky Concept, a to na Karlově náměstí v Třebíči. Součástí slavnostního otevření bude doprovodný program, díky kterému ochutnáte upečené mufinny z našich troub a odšťavněnou šťávu z našich lisů. Před prodejnou bude možné si zapůjčit elektrokoloběžku a projet se s ní po historickém třebíčském náměstí.

x

Po celý týden budete moct využít obrovské slevy, které se budou týkat sortimentu na prodejně. V těchto dnech si můžete pořídit například IPL epilátor IL3020 za pouhých 2 999 Kč, elektrokoloběžku SC2500 za 7 999 Kč a americkou lednici LA8783bc za 18 990 Kč. Další akční ceny naleznete v letáku na prodejně v Třebíči.

x

Hlavní myšlenkou zážitkových prodejen je, že si v nich můžete cokoliv vyzkoušet a otestovat podle libosti. Každý produkt na prodejně je nabitý nebo zapojený v elektřině, abyste mohli zjistit, jak funguje, a co všechno umí. Součástí prodejny je i odpočinkový koutek, do kterého si s prodavači můžete sednout a probrat detaily konkrétního produktu nebo si naplánovat kuchyň s našimi vestavbami. 

x

Nemáte-li cestu kolem Třebíče, navštivte nás třeba v OC Haná v Olomouci nebo v OC Centro ve Zlíně. I zde na vás budou v příštím týdnu čekat akční ceny.