Otevíráme první značkovou prodejnu v Olomouci

10.04.2022

Ve středu otevíráme první značkovou prodejnu Concept v OC Haná v Olomouci. Slavnostní otevření se uskuteční o víkendu 8. až 10. dubna a bude plný akčních slev, ukázek a zkoušení spotřebičů Concept.

„Otevření značkových prodejen je jednou ze součástí posilování brandu a pozice značky Concept na trhu v ČR. Věřím, že naši zákazníci toto ocení, máme tak možnost jim představit celé portfolio produktů a služeb, díky čemuž si udělají i přehled, co vše nyní Concept nabízí,“ odpověděl majitel firmy Jindřich Valenta.

x

Prodejny budou pro vás maximálně otevřené a dovolí vám se s vybraným produktem poznat a zkamarádit. Bude možnost si produkty zapojit do elektřiny nebo budou plně nabité, abyste je měli ihned k dispozici a mohli zjistit, co všechno umí. 

x

V den otevření se můžete těšit na akční leták plný slev, který bude obsahovat slevy na malé kuchyňské spotřebiče, beauty produkty, produkty na úklid, ale také na velké spotřebiče jako například americké lednice či celé řady vestavných spotřebičů. Dále proběhnou v prostorách prodejny a obchodního centra promo dny s akčními ukázky spotřebičů. Celý víkend tam pro vás také budou zaměstnanci Conceptu, kteří budou ochotni pomoct a poradit

x

Přehled dalších prodejen, ve kterých seženete spotřebiče Concept, naleznete na naší webové stránce.