Objednání VR3510 v předprodeji ti přinese instalaci zdarma a slevu 10 %

27.04.2022

Spouštíme pro tebe předprodej nového robotického vysavače VR3510 s prachovým zásobníkem. Objednáš-li si vysavač v předprodeji, darujeme ti na vysavač 10% slevu s kódem VR10 a instalaci odborníkem zdarma

x

Černý robotický vysavač VR3520 má k sobě konečně nového parťáka. VR3510 v elegantní bílé barvě zapadne do každé moderní domácnosti, která touží mít uklizeno, kdykoliv si řekne... a to bez práce. Nový robotický vysavač je vybaven prachovým zásobníkem, ve kterém je umístěný sáček. Ten stačí vysypat až po 2 měsících běžného úklidu

A co všechno nový robotický vysavač umí? Samozřejmě, že vytírat a vysávat. Nedělají mu problém tvrdé podlahy, zvířecí chlupy ani koberce. Když vjede na koberec, zapne svou funkci TURBO a zvýší sací výkon na maximum. Je vybavený senzory proti nárazu a pádu ze schodů, takže se nemusíš bát vzít si svého robota do patra. Aplikace, díky které si můžeš zapnout robota odkudkoliv, zvládne uložit mapy až 5 pater. Více detailnějších informací najdeš v produktové kartě VR3510.

s

Objednáš-li si tento produkt v předprodeji, získáš instalaci zdarma. Co to znamená? Znamená to, že k vám domů přijede profesionální pomoc z Conceptu, která vám nový robotický vysavač zprovozní, spáruje s mobilní aplikací a zasvětí vás do následující obsluhy. Vy se tím pádem nemusíte trápit s návodem a snažit se robotu porozumět sám. K nákupu také využij slevový kód VR10, díky kterému ušetříš 10 % z ceny.

x

Co pro to musíš udělat? Objednej si vysavač v předprodeji a až získáš fakturu, máš 14 dnů na to se zaregistrovat na našich webových stránkách.