Nový robotický vysavač s mopem

04.03.2019

Právě jsme vyslali do obchodů naši novinku robotický vysavač s mopem Concept VR2000. Je to vysavač nabitý moderními funkcemi a technologiemi jako je gyroskopická navigace, která zajišťuje dokonalou orientaci robota v prostoru nebo BLDC motor který dodá vysavači větší výkon při nižší hladině hluku. Robotický vysavač VR2000 můžete ovládat i vzdáleně pomocí aplikace na iOS a Android, která je samozřejmě zdarma. Vysavač ale můžete ovládat i pomocí dálkového ovladače nebo manuálně pomocí dotykového displeje na robotu. Robota můžete poslat vysávat nebo vytírat, je to na vás, jakou nádobku zvolíte. Vysavač uklidí i prostorné byty a domy na jedno nabití, baterka vydrží až 150 minut provozu a pak se dojede sám dobít. Pokud vás zajímají další vychytávky a chcete zjistit k čemu je magnetický pásek, podívejte se na kartu produktu, kde najdete všechny informace.

Jsme česká značka, a chceme přinést do českých domácností moderní technologie, které opravdu pomáhají ve skutečném životě. Při důrazu na kvalitu a funkce jsme se snažili docílit nejlepšího poměru cena/kvalita aby robotický vysavač s mopem pomáhal s úklidem v řadě domácností. Není nic jednoduššího než zapnout vysavač přes mobil zatímco jste v kině nebo s dětmi na výletě.

Vysavač patří do řady výrobků Perfect Clean, ve které najdete ty nejlepší spotřebiče na úklid domácnosti na další produkty z této řady se můžete podívat zde