Nový katalog malých spotřebičů

13.04.2017

Jaro je v plném proudu, příroda se obměňuje a my jsme uvedli spotřebiče pro rok 2017 v novém designovém katalogu malých spotřebičů. Katalog je plný novinek, které jsou nositeli nového Concept designu.

Jaro je v plném proudu, příroda se obměňuje a my jsme uvedli spotřebiče pro rok 2017 v novém designovém katalogu malých spotřebičů. Katalog je plný novinek, které jsou nositeli nového Concept designu. Velký prostor je věnován designovým liniím Sinfonia, White, Black a jejich propojení s vestavnými spotřebiči. Rychlovarné konvičky, mixéry, stolní váhy či odšťavňovače najdete ve třech barvách, stejných, jako u velkých spotřebičů. Záleží na vaší kreativitě, jestli si kuchyni vybavíte v jednotném nerezovém designu, či dáte přednost hravosti a namixujete si černobílou verzi. Samozřejmě můžete také držet konzervativnější styl bílých a černých spotřebičů.

Kromě nových designových řad inovujeme výrobky, které byly trháky předchozích let. Přinášíme luxusní nerezovou konvičku s termoregulací (samozřejmě ve výše zmíněných barevných liniích). Vylepšenou skleněnou konvičku také s termoregulací, která byla loni hvězdou TV reklamy nebo třeba zbrusu nový mixér SM3050 s dotykovým ovládáním a řadou přednastavených programů pro snadnější ovládání.

Nechte se unést světem promyšlených spotřebičů a nahlédněte do nového katalogu: