Nová černá IPL, která nejenom odstraňují chloupky

25.10.2022

Nová IPL jsou malým zázrakem. Schovávají v sobě tolik pomocníků pro ženskou krásu, až z toho zrak přechází. Concept ví, co ženy nejvíce trápí, a proto přišel s přístrojem, který se o všechno postará. Neváhejte a poznejte nepřekonatelný model IL5020 a rodinný IL5000, který vás zaujme na první pohled svým nepřehlédnutelným designem. A co teprve ty funkce…

ipl_zeny_epilace_gauc_obyvak_bezbolestna_bezdratova

IPL, které bojuje s chloupky

x

Co asi každý od IPL očekává je to, že mu pomůže se zbavit otravného ochlupení, alespoň na trochu delší dobu, než je jen pár dní. Tohle umí naše IPL na jedničku. IL5000 má v sobě zabudovanou lampu s intenzivním pulzujícím světlem a k tomu dva nástavce na bikiny a obličej, které zúží místo dopadu světla, takže je epilace bezpečná i na menších plochách. IL5020 má nástavec na epilaci odnímatelný, takže ho můžete zaměnit s jinými, o kterých se budeme bavit v textu dál. Na tento epilační nástavec, stejně jako u předchozího modelu, můžete pomocí magnetu přikládat dva nástavce na epilaci bikin a obličeje.

a

Následně epilace funguje stejně jako u jiných modelů, buď tlačítko pro vyslání světla držíte stlačené, tím pádem epilátor vysílá plynulé záblesky anebo tlačítko přerušovaně mačkáte a přístroj vysílá jednorázové impulzy. První případ je vhodný pro větší plochy, kdy epilátor pouze posouváte po kůži a druhý případ je ideální na malé plochy, kdy je potřeba epilátor zvedat a přesně ho umisťovat na konkrétní místa.

IPL, které zchladí pokožku

x

U modelu IL5020 naleznete nástavec, který chladí. Ano, přiložíte si ho k pokožce a on ji bude ochlazovat. Je vhodné ho použít po ošetření, aby se vám zklidnila pokožka a také se díky ochlazení vyhnete nepříjemné vyrážce, na kterou někdo může trpět. Zchladit si kůži je možné i po klasickém holení, při únavě nebo když vám je nepříjemné teplo.  

x

IPL s Anti age, které vás omladí

x

Další nástavec, kterým disponuje model IL5020, vás jednoduše omladí. Zlepší vám texturu pleti a barevně sjednotí pokožku. Ošetření je tepelné a obnovuje tvorbu kolagenu, zmírňuje tvorbu vrásek, některých typů pigmentových skvrn a drobné žilky.

ipl_concept_baleni_krabice_nastavce_bezbolestna

IPL, které pomůže s akné

x

U modelu IL5020 máme další nástavec, který se postará o odstranění akné. Možná se to zdá k nevíře, ale lampa má protizánětlivé a zklidňující účinky. IPL zvládne udělat tzv. fototerapii, která je běžně součástí dermatologické léčby. Nesmí se však přístroj používat na otevřené rány.

x

IPL, které vydrží celý život

x

Nejčastěji pokládanou otázkou je: „A jak mi dlouho IPL vydrží?“ My na to říkáme, že celý život. Nové epilátory jsou vybaveny půl miliónem záblesků, a to se jedná pouze o nástavec, kterým se epiluje. Takže ano, IL5000 je vybaven 500 000 záblesky, ale IL5020 má nástavců několik a každý z nich má svou vlastní lampu. IL5020 vás obohatí až 1 500 000 záblesků, a to zřejmě do konce života nezvládnete vypotřebovat, takže z toho nemusíte mít obavu.

x

IPL, které můžete sdílet v rodině

x

Asi si říkáte, jak je to možné. Vždyť je nehygienické si půjčovat jeden přístroj mezi vícero lidmi. My ale víme, že si rádi kupujete epilátor do rodiny, kde je více žen anebo mezi vícero kamarádek. Myslíme na vaše zdraví a hygienu, a proto jsme přišli s novinkou, kterou naopak najdete u modelu IL5000. Jedná se o UV dezinfekční základnu, která během několika minut aplikační plochu vyčistí pomocí ultrafialového záření, které spolehlivě zlikviduje 99,9 % bakterií a zabrání jejich množení. Po vydezinfikování si epilátor může půjčit úplně každý.

ipl_epilator_uv_zakladna_nabijeni_bezbolestne_bezdratove

IPL, které můžete použít kdekoliv

x

Nové modely IPL jsou bezdrátové, takže stačí přístroj před ošetřením nabít a poté si ho už můžete vzít kamkoliv. Doporučujeme se epilovat někde, kde na své části těla dobře uvidíte, a kde vám to je pohodlné. Je to postel? Gauč? Koupelna? Nebo třeba půda? Vyberte si místo, které chcete, protože IPL vás v ničem omezovat nebude.

x

IPL, které je designové

x

Už jste nové IPL viděli? Jestli ne, zkusíme vám je popsat. Jsou temné, svůdné, ženské a jednoduše designově nádherné. Teď se podívejte na obrázek? Sedí to? My bychom řekli, že jo. Za IPL se prostě nemusíte stydět. Nechte si je vystavené na poličce v koupelně, ať je každý, kdo přijde, vidí a ví, kdo se stará o vaši hladkou a svěží pokožku.

d

IPL, ke kterému je mobilní aplikace

x

Do vašeho mobilního zařízení si můžete stáhnout aplikaci Concept IPL, která se stane vaším osobním rádcem spojeným s epilací. Aplikace vám pomůže si naplánovat procedury a sledovat postup ošetření. Poradí vám také s výběrem intenzity impulzů podle vašeho odstínu pokožky a pohlídá vám, abyste správně dodržovali intervaly mezi jednotlivými procedurami.

x

Chcete-li vědět víc o tom, jak se přesně IPL používá, otevřete si článek Jak používat IPL epilátor krok po kroku.

ipl_epilator_zena_epilace_pohodlne_bezbolestne_bezdratove