Netradiční tisková konference v Ola Kala

10.11.2016

V kuchařské škole Ola Kala jsme představili naši flotilu smoothie mixérů pod vedením šéfkuchaře Michala Nikodéma. Na otestování dorazily především novinářky z předních českých časopisů o vaření a domácnosti, doplněné publicisty z internetových médií.

V kuchařské škole Ola Kala jsme představili naši flotilu smoothie mixérů pod vedením šéfkuchaře Michala Nikodéma. Na otestování dorazily především novinářky z předních českých časopisů o vaření a domácnosti, doplněné publicisty z internetových médií. Vše se točilo kolem hvězdy - odšťavňovače LO7065. Michal připravil koktejl z čerstvých šípků, řepy, jablek a mrkve, který vytvořil na tvářích všech zúčastněných uznalé výrazy a rozproudil chuťové buňky. Technickými parametry návštěvníky provedla produktová manažerka Marcela Kadrmasová. Marcela zná výrobky do posledního šroubku „Výrobky testuje v podstatě celá firma, zaměstnanci si rozpůjčují testovací vzorky, aby je vyzkoušeli v reálném provozu české domácnosti. „Přijdou na věci, které při laboratorních testech nevyplují napovrch“ říká produktová manažerka..

Druhá vlajková loď Conceptu a tiskové konference byl poloprofesionální smoothie mixér SM8000. Show začala mixováním zrní, chia semínek, opražených lískových ořechů v karamelu a vyvrcholila jehněčí nádivkou do raviol. Michal Nikodém ukázal jak nepostradatelným pomocníkem je pořádný mixér v kuchyni. O zaujetí produkty hovoří i rozhovory, které produktová manažerka rozdávala po skončení praktické ukázky. Nyní naše oba zástupce odšťavňování i mixování najedete i v kuchařské škole Ola Kala u Michala Nikodéma, kde slouží svému kuchyňskému poslání.