Monika Leová a SM3050

22.08.2017

Ambasadorkou nového stolního smoothie mixéru SM3050 se stala Monika Leová. Známá moderátorka odpoledních zpráv na Primě a také Česká Miss Earth 2013 smoothie miluje a při jejím aktivním stylu života jí dodává zdravou energii. Nový spot jsme vytvořili v průběhu ukázkového dne, ve kterém stíhá taneční trénink se skupinou Superior, focení do časopisu, ranní běh a večerní „plážák“ s přáteli. Součástí všech aktivit je lahev se smoothiem drinkem.

Ambasadorkou nového stolního smoothie mixéru SM3050 se stala Monika Leová. Známá moderátorka odpoledních zpráv na Primě a také Česká Miss Earth 2013 smoothie miluje a při jejím aktivním stylu života jí dodává zdravou energii. Nový spot jsme vytvořili v průběhu ukázkového dne, ve kterém stíhá taneční trénink se skupinou Superior, focení do časopisu, ranní běh nebo třeba večerní „plážák“ s přáteli. Součástí všech aktivit je lahev se smoothiem drinkem.

Mixér SM3050 umí, kromě smoothie, i řadu dalších věcí. Super zdravé RAW polévky, zmrzlinu, naseká ořechy, umele mouku či připraví ledovou tříšť. Velký příkon motoru přenáší pomocí kovových převodů do nožů z japonské karbonové oceli, která dovoluje daleko ostřejší výbrus než klasické nerezové nože. Když se vše sečte vyjde z toho vynikající domácí mixér pro všestranné použití jak pro náročné jedince tak pro rodiny s dětmi.