Malý krok pro lidstvo, velký krok pro Concept

22.08.2016

V září značka Concept udělá zatím největší skok a vypustí první samostatnou televizní reklamní kampaň. Do akce půjde hned pět sponzorských spotů, které budou nasazeny před těmi nejlepší televizními pořady v českých televizích.

V září značka Concept udělá zatím největší skok a vypustí první samostatnou televizní reklamní kampaň. Do akce půjde hned pět sponzorských spotů, které budou nasazeny před těmi nejlepší televizními pořady v českých televizích. „Jsme hrdí, že jsme na spotech spolupracovali s týmem, který má podobný pohled na svět jako my. Jsou tvořiví, mladí a plni odhodlání být špičkou svého oboru. Současně se nám podařilo vytvořit při natáčení domácí atmosféru, přesně takovou, která panuje v celé firmě. „ říká majitel firmy Jindřich Valenta. Spoty se nenatáčely v umělém studiu, či ateliéru ale ve skutečném rodinném domečku uprostřed Chocně. Všechna tato reálná pohoda se následně podepsala do spotů, ze kterých vyzařuje rodinné štěstí a radost.

Celá kampaň je zaměřena na chytrá řešení a na výrobky, které pomáhají široké veřejnosti žít zdravě a aktivně. Concept se rozhodl jít do kampaně i s novým sloganem, který lépe vystihuje poslání značky. Za značkou Concept totiž stojí lidé, kteří se kladou důraz na reálné použití výrobků, sami zaměstnanci pečlivě testují výrobky při domácím používání. Proto značka Concept přichází s novým sloganem „Spotřebiče pro skutečný život“.

Spolu s televizní kampaní budou pro zákazníky připraveny i soutěže o hodnotné dary, aby vám nic neuniklo, sledujte facebook Conceptu.