Konvektory

Konvektory

Konvektory a přímotopy

Konvektor neboli přímotop bude vaším parťákem v chladných dnech. Zahřeje vás a vyplní teplem celou místnost. Teplotu si můžete bez problému korigovat podle vašich preferencích.

Typy konvektorů

  • Přenosné konvektory jsou všechny, které značka Concept prodává. Jejich výhoda je v tom, že jsou lehké a jednoduše si je přenesete kamkoliv chcete.
  • Nástěnné konvektory jsou i přenosnými, akorát jsou vyrobeny tak, aby se zákazník mohl rozhodnout, zda konvektoru přidělá nožičky nebo ho přimontuje na zeď. Výhodou je, že vám přímotop nebude zabírat místo na zemi.

Příkon elektrického přímotopu

Platí, že čím větší má spotřebič příkon, tím větší místnost dokáže vytopit. Všechny konvektory Concept dosahují maximálního příkonu 2 000 W, takže s přehledem zvládnout vytopit prostory o 20 m².

Kam mohu konvektory v domácnosti dát?

Konvektory je možné samozřejmě dát do všech pokojů, ale také do koupelny, protože nástěnné skleněné konvektory jsou odolné proti vlhkosti, takže si můžete bez obav topit i ve vlhčím prostředí.

Ovládání

Ovládání konvektorů je buď manuální pomocí knoflíků a tlačítek, nebo dálkové pomocí ovladačů. Konkrétní modely jsou vybaveny i dotykovým LED displejem.

Design

Moderní a designové přímotopy Concept zapadnou do jakéhokoliv prostředí domácnosti, protože jsou vyrobeny v neutrální bílé a černé barvě.

Parametry a funkce, které vás potěší:

  • Tichost je velkou výhodou konvektorů. Díky tomu si konvektor můžete zapnout i během usínání v ložnici.
  • LED displej nabízí přehledné nastavení teploty, času či dětského zámku. Jsou jím vybaveny nástěnné skleněné konvektory KS4010 a KS4011.
  • Časovač vám umožní si nastavit týdenní režim, aby vám konvektor vytápěl v daný čas na danou teplotu. Díky tomu se nebudete muset starat o obsluhu přístroje.
  • Ventilátor zajistí rychlý ohřev a efektivní šíření tepla v místnosti. Je jím vybavený např. model KS3030.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

7 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Konvektor skleněný KS4000

Konvektor Concept KS4000 je vhodný do místností o velikosti až 20 m2 a vyniká svým moderním skleněným designem a možností montáže na zeď. Je vybaven LCD displejem, dálkovým ovladačem, 2 stupni výkonu a časovačem.

2 899 Kč 

s DPH

Konvektor skleněný KS4010

Konvektor Concept KS4010 je vhodný do místností o velikosti až 20 m2 a vyniká svým moderním skleněným designem a možností montáže na zeď. Je vybaven LCD displejem, dálkovým ovladačem, 2 stupni výkonu a časovačem.

2 899 Kč 

s DPH

Konvektor 2000 W s turbem KS3018

Samostatně stojící konvektor Concept KS3018 s příkonem 2000 je vybaven 3 stupni výkonu a turbo režimem pro rychlejší dosažení teploty v místnosti. Díky atraktivnímu designu zapadne do každé moderní domácnosti.

1 599 Kč 

s DPH

Konvektor 2000 W s turbem KS3030

S konvektorem KS3030 vás zima nezaskočí. Rychle vyhřeje požadovaný prostor, a díky praktickému termostatu udržuje zvolenou teplotu. Integrovaný ventilátor zajistí rychlý ohřev a efektivní šíření tepla.

1 599 Kč 

s DPH

Konvektor 2000 W KS3020

Konvektor KS3020 s termostatem rychle vyhřeje požadovaný prostor a udrží zvolenou teplotu. Nabízí 3 stupně nastavení, a díky atraktivnímu designu zapadne kamkoliv.

1 399 Kč 

s DPH

Konvektor 2000 W KS3014bc

Samostatně stojící konvektor Concept KS3014bc s příkonem 2000 je vybaven 3 stupni výkonu. Díky atraktivnímu designu zapadne do každé moderní domácnosti.

1 299 Kč 

s DPH

Konvektor 2000 W s turbem KS3007

Samostatně stojící konvektor Concept KS3007 s příkonem 2000 je vybaven 3 stupni výkonu a turbo režimem pro rychlé dosažení požadované teploty.

1 199 Kč 

s DPH