Kup pračku nebo sušičku a získej zpět až 3 500 Kč

01.02.2022

Využijte právě probíhající akci a zakupte si pračku nebo sušičku značky Concept s možností vrácení peněz v hodnotě až 3 500 Kč. 

x

Zaregistrujte se do 14 dní od nákupu do formuláře na stránkách Conceptu a my vám vrátíme do 30 dní od nákupu danou část peněz. Akce platí od 1. 2. do 31. 3. 2022 nebo do vyprodání zásob. Více o akci se dozvíte v pravidlech.

x

Proč si pořídit pračku nebo sušičku od značky Concept?

Výhod je hned několik. Pračky PP6306s a PP6506s se mohou pyšnit svým SLIM tělem, díky kterému zapadnou i do malých koupelen v garsonkách. Místo vám v domácnosti ušetří i možnost komínového sestavení, kdy si sušičku položíte na pračku díky mezikusu MS6500. Mezikus spotřebiče zafixuje a designově sladí. Také je výsuvný, takže si na něj můžete položit koš, když budete vyndávat prádlo ze sušičky. Výhodou je přehledný ovládací panel, který je v českém jazyce, takže ovládání pračky i sušičky je snadné a intuitivní.

x

Vzdálíme-li se od vzhledových prvků k prvkům funkčním, tak pračky Concept jsou vybaveny například funkcí polovičního plnění, která se spustí automaticky, když buben zaplníte pouze z poloviny. Program sníží spotřebu energie, vody i celkovou dobu praní. Na šetření je také dobré automatické vážení prádla, které na základě hmotnosti zvolí optimální dobu praní a spotřebu vody.

x

Sušičky vás potěší speciálním cyklem, který po dokončení sušení stále otáčí bubnem, aby se prádlo svou vlastní vahou nemačkalo. Minimalizuje se tím nutnost žehlení.

x

Zjednodušte si život s pračkami a sušičkami Concept a zároveň ušetřete až 3 500 Kč.