Jsme dvojka v konvicích a ve smoothie

02.01.2017

Našli jste pod stromečkem vše, co jste si přáli? Nebo aspoň jednu malinkou věc, která Vás potěšila? My jsme dostali krásný dárek od Vás všech.

Našli jste pod stromečkem vše, co jste si přáli? Nebo aspoň jednu malinkou věc, která Vás potěšila? My jsme dostali krásný dárek od Vás všech. Za listopad 2016 jsme byli dvojka v rychlovarných konvicích a ve stolních mixérech na českém trhu. Zlatou medaily mají šnekové odšťavňovače spolu sušičkami ovoce. Není to pro nás jen číslo v žebříčku, ale především tisíce spokojených zákazníků, kteří denně používají jeden z našich výrobků, se kterými jsme se mazlili a snažili dovést k dokonalosti. Bez Vás, zákazníků a hlavně uživatelů bychom to nedokázali.

Pro nás, kteří stojíme za značkou Concept, to je úžasná odměna a motivace přinášet na trh ještě lepší produkty, které udělají Váš den příjemnější. Už dnes se můžete těšit na nové rychlovarné konvice a výkonné mixéry, které do Vaší domácnosti přinesou spoustu chytrých řešení. Nesmíme ale zapomenout i na další náš sortiment, kterému věnujeme stejnou pečlivost jako právě mixérům, konvičkám či odšťavňovačům. Věříme, že podobně budou v oblibě růst i vysavače, žehličky ale i indukční desky či trouby, se kterými si hrajeme do posledního detailu. S pokorou můžeme říct, že to jsou opravdu spotřebiče pro skutečný život.