Jak se rychle a jednoduše zbavit zvířecích chlupů

20.10.2022

Patříte mezi domácnosti, které si život bez čtyřnohého mazlíčka nedovedou představit? Zvířecí kamarád přináší do každé rodiny spousty radosti a lásky, ale také boj se všudypřítomnými chlupy. Pokud chcete svou domácnost uchovat v čistotě, je zapotřebí kvalitní vysavač. A pokud chcete dopřát péči i vašemu pejskovi, vybírejte vysavače vybavené speciálním kartáčem na zvířecí srst.

.

Speciální PET kartáč na zvířecí chlupy usnadní a urychlí péči o srst vašeho psa

Ať už je váš pejsek jakýkoliv, pravidelnou péči o srst vyžaduje každé plemeno. Abychom vám starost o vašeho chlupáče co nejvíce usnadnili, vybavili jsme vybrané modely vysavačů PET kartáčem zaměřeným výhradně na zvířecí srst.  Jedná se o speciální kartáč se zasouvacími štětinami, který dokáže vyčesat a současně vysát všechny přebytečné chlupy dříve, než se vám rozlétají po bytě. Jedním tahem zbavíte vašeho pejska veškerých nečistot, které si domů donesl, včetně ještě nezachycených klíšťat, která by mu mohla způsobit zdravotní komplikace nebo z něj kdekoliv v domácnosti odpadnout. Kartáčováním dochází také k masáži kůže, která podporuje činnost mazových žláz nutných pro zdravou a lesklou srst vašeho chlupáče.

Hlavní výhody PET kartáče:

  • Jedním tahem vyčeše a vysaje všechny sesbírané chlupy bez zbytečného nepořádku
  • Zbaví srst venkovních nečistot včetně ještě nezachycených klíšťat
  • Odstraní alergeny a odumřelé kožní buňky
  • Masíruje kůži a podporuje její prokrvování
  • Zlepšuje kvalitu srsti
  • Pravidelným kartáčováním snížíte množství chlupů na podlaze

Vysavače vybavené PET kartáčem

.

.

.

Vykartáčují každý koberec i čalounění

.

Mezi další speciální příslušenství, které je zaměřené na boj s chlupy, patří motorizovaný kartáč. Jeho hlavní výhodou je, že je opatřen vlastním pohonem, díky kterému dosahuje opravdu efektivního úklidu za mnohem kratší dobu. Tento kartáč je výborný na vysávání koberců a čalounění, protože vysává a kartáčuje současně. Perfektně si tedy poradí právě se zvířecími chlupy zabodanými a propletenými ve vláknech koberce nebo v sedačce. Podle typu vysávaného povrchu můžete volit mezi velkým a malým motorizovaným kartáčem.

.

Velký motorizovaný kartáč - ideální na vysávání koberců

Malý motorizovaný kartáč - vhodný na odstranění chlupů z čalouněného nábytku

Vysavače vybavené motorizovaným kartáčem

.

Hlavní výhody motorizovaného kartáče:

  • Díky vlastnímu pohonu dosahuje efektivnějšího úklidu za kratší dobu
  • Vysává a kartáčuje současně
  • Odstraní chlupy z koberců i čalounění
  • 2 velikosti – VELKÝ pro úklid koberců, MALÝ ideální na čalounění