Elektrická koloběžka Crossader 4.5 SC4500

SC4500

-24%

Elektrická koloběžka Concept SC4500 Crossader 4.5 s dojezdem 45 km je vhodná do města i do terénu. Disponuje velkými koly, bytelnou konstrukcí, vyjímatelnou baterií, tempomatem a systémem rekuperace. Rychle a snadno ji složíte např. do auta. Můžete ji propojit s mobilní aplikací Concept Home a pomocí chytrého telefonu sledovat historii jízd, stav baterie nebo ji uzamknout. Na tuto elektrokoloběžku se nevztahuje povinnost sjednání povinného ručení .

Výrobce
Elektrokoloběžky
Kód

sc4500

Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Původní cena s DPH
16 999 Kč
Vaše cena s DPH
12 999 Kč
Varianta
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

  Podrobnosti o produktu

  Elektrická koloběžka Concept SC4500 CROSSADER 4.5

  Vyjímatelná baterie

  Bezpečná jízda

  Aplikace Concept Home

  Úžasné 2. místo v testu elektrických koloběžek

  Elektrická koloběžka SC4500 byla podrobena zatěžkávacímu testu, ve kterém se hodnotily jízdní vlastnosti, funkce a výbava. Jak obstála mezi konkurenty jiných značek si můžete přečíst v tomto článku: "Výsledky testování elektrické koloběžky SC4500" Výsledky testu naleznete také v časopisu Computer (červen 2023).

  Dojezd až 45 km na jedno nabití

  Elektrická koloběžka Concept SC4500 CROSSADER 4.5 je osazena výkonným motorem 500 W a Li-Ion baterií s kapacitou 10,4 Ah. Díky tomu si můžete užívat dlouhé jízdy d dojezdem až 45 km na jedno nabití.

  Mobilní aplikace Concept Home pro váš dokonalý přehled i pocit bezpečí

  Elektrickou koloběžku můžete propojit s vaším chytrým telefonem pomocí mobilní aplikace Concept Home. Získáte tak přehled o historii jízd včetně názorné animace, vaší průměrné rychlosti i stavu baterie. Velkým bonusem je možnost zamknutí koloběžky, které zabrání jejímu odcizení. Můžete ji tedy nechat i bez dohledu, aplikace vám koloběžku pohlídá. Pokud by s ní kdokoliv neoprávněně manipuloval, aplikace vás na to okamžitě upozorní.

  Ekologická a úsporná jízda s využitím rekuperace

  Elektrické koloběžky jsou velice šetrné k životnímu prostředí. Jsou poháněny na dobíjecí baterie, takže nezanechávají žádnou uhlíkovou stopu a jejich provoz vás téměř nic nestojí. Model SC4500 CROSSADER 4.5 využívá navíc systém rekuperace, díky kterému sbírá energii z brždění a vrací ji zpět do baterie. V praxi to znamená, že baterie vydrží déle nabitá a poskytne delší dojezdovou vzdálenost.

  Trojitý brzdný systém a kvalitní osvětlení zvyšují bezpečnost jízdy

  Elektrická koloběžka SC4500 CROSSADER 4.5 je vybavena trojitým brzdným systémem. Ten zahrnuje přední a zadní kotoučovou brzdu a pomocnou blatníkovou, kterou si snadno přibrzdíte lehkým sešlápnutím. V okamžiku brždění se automaticky rozsvítí výstražné zadní červené světlo. Přední světlo bílé barvy je nutné aktivovat před každou jízdou. Celé tělo koloběžky pokrývají reflexní prvky, které zvyšují bezpečnost na komunikaci při zhoršené viditelnosti. Kabely jsou bezpečně skryty uvnitř těla koloběžky, kde jsou chráněny před vnějšími vlivy. V základní výbavě nechybí ani zvonek a stojánek, takže koloběžku nemusíte nikde pokládat a předejdete tak jejímu poškrábání.

  Vyjímatelná baterie usnadňuje dobíjení i uskladnění

  Velkou předností koloběžky SC4500 je vyjímatelná baterie, kterou rychle a jednoduše vyndáte bez jakéhokoliv nářadí. Dobíjet lze dvěma způsoby – usazenou v těle koloběžky nebo samostatně. Díky tomu můžete koloběžku nechat uschovanou ve sklepě nebo v garáži a domů si odnést pouze baterii, která je vybavená praktickým úchopem pro lepší manipulaci. Plné dobití trvá 6-7 hodin.

  Velká nafukovací kola si dobře poradí v terénu

  Elektrická koloběžka CROSSADER 4.5 je vybavena velkými 10palcovými nafukovacími koly, které oceníte zejména při jízdě na nerovném povrchu a v terénu. Jsou vysoce odolná, perfektně tlumí nárazy, minimalizují riziko defektu a dodávají koloběžce vyšší stabilitu. Elektrokoloběžku během jízdy téměř neslyšíte, takže si na cestách přírodou můžete naplno užívat klidu a ticha.

  Plynulá a rychlá jízda s tempomatem

  V průběhu jízdy můžete vybírat ze 3 stupňů rychlosti: začátečník, pokročilý a sportovní. V režimu začátečník dosahuje koloběžka rychlosti 6 km/h a simuluje rychlost chůze, v režimu pokročilý 15 km/h a ve sportovním režimu dosahuje maximální rychlosti 25 km/h. Je vybavena tempomatem, který se aktivuje automaticky po 6 s konstantní rychlosti. Dokáže udržet nastavenou rychlost, dokud nepřidáte plyn nebo nezačnete brzdit. Tempomat oceníte zejména na dlouhých rovných cestách jako jsou cyklostezky, během kterých vám dopřeje pohodlnou a komfortní jízdu.

  Robustní konstrukce a nosnost až 120 kg

  Elektrická koloběžka SC4500 vyniká robustní konstrukcí s ocelovým rámem a nosností až 120 kg. Nášlapná deska s šířkou 18,5 cm poskytuje dostatek prostoru pro nohy a ergonomicky tvarovaná pogumovaná řídítka perfektně padnou do ruky. Díky umístění akumulátoru ve stupátku, nabízí koloběžka nízké těžiště a tím i lepší stabilitu.

  Už žádné čekání v kolonách a hledání parkovacích míst

  S elektrickou koloběžkou dorazíte vždycky včas, ať už do práce, do školy nebo na schůzku s přáteli. A to i v dopravní špičce, kdy ostatní prostředky uvíznou na dlouhé minuty v koloně. Vyhnete se dopravní zácpě a vždy najdete místo k zaparkování. Snadno ji složíte, takže ji můžete pohodlně převážet v autě.

  LED displej vás upozorní o rychlosti, režimu i stavu baterie

  LED displej je umístěný ve střední části řídítek, takže ho můžete bezpečně kontrolovat i během vaší jízdy. Poskytuje aktuální informaci o vaší rychlosti, nastaveném režimu i stavu baterie.

  Technické parametry:

  • Velká nafukovací kola (10 palců, 7 cm široká)
  • Vyjímatelný akumulátor
  • Voděodolná deska IP54
  • Robustní konstrukce
  • Nášlapná deska 18,5 cm
  • Dojezd na jedno dobití: až 45 km
  • Maximální rychlost: 25 km/h
  • 3 stupně rychlosti
  • Tempomat
  • Rekuperace
  • Aplikace Concept Home (ukazatel najeté vzdálenosti, GPS s možností backplay jízdy
   s animací, údaje o jízdě, historie jízd, možnost uzamčení koloběžky přes aplikaci)
  • Jazykové rozhraní: CZ, SK, EN, HU, PL
  • Internetové připojení: WiFi, datové připojení
  • Kompatibilita: iOS 11.0 nebo novější, Android 5.0 a novější
  • Verze firmwaru: 1.0.5
  • Typ akumulátoru: Li-ion, kapacita: 10,4 Ah
  • Hmotnost koloběžky: 19 kg
  • Rozměr koloběžky: 1120 x 510 x 1220/530 (rozložená/složená) mm
  • Výkon motoru: 500 W
  • Maximální nosnost: 120 kg
  • Dual disc brake – přední a zadní kotoučová brzda + pomocná brzda (zadní blatník)
  • Kabeláž bezpečně skryta uvnitř těla koloběžky (chráněna před vnějšími vlivy)
  • Ergonomicky tvarovaná pogumovaná řídítka
  • LED displej
  • Snadné složení elektrické koloběžky
  • Doba nabíjení: 6-7 hodin
  • Přední a zadní světlo, reflexní prvky

  Dokoupitelné příslušenství:

  • Brašna
  • Držák na mobilní telefon
  • Náhradní akumulátor

  Produkt manažer:

  Dominik INFO Jehlička,  info@my-concept.cz

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Dojezd 45 km
  Hloubka (cm) 122
  LED displej ANO
  Maximální hmotnost (kg) 120
  Maximální rychlost 25 km/h
  Možnost složení ANO
  Přední kotoučová brzda ANO
  Reflexní prvky ANO
  Systém rekuperace ANO
  Šířka (cm) 51
  Tempomat ANO
  Umístění akumulátoru Nášlapná plocha
  Velikost kol (in) 10
  Výkon motoru (W) 500
  Výška (cm) 112
  Zadní kotoučová brzda ANO
  Počet rychlostí 3
  Mobilní aplikace ANO
  Typ baterie Li-ion
  Hmotnost (kg) 19
  Doba nabíjení (h) 6-7

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: