Dýchej zdravě s 20% slevou

17.01.2022

Přáli byste si mít doma perfektně čístý vzduch? Nebo snad dokonale zvlhčenou či naopak odvlhčenou domácnost? Pořiďte si nyní spotřebiče Concept na úpravu vzduchu s 20% slevou

x

Slevu na konkrétní produkty na úpravu vzduchu uplatníte v posledním kroku objednávky, kde do pole "Slevové poukazy" vložíte kód FRESH20. Akce trvá od 17. 1. do 31. 1. 2022 nebo do vyprodání zádob. Pravidla akce naleznete zde.

x

Co si se slevovým kódem můžete pořídit?

Čističky vzduchu, které odstraní škodliviny vznikající v domácnostech a pomůžou vám zmírnit příznaky alergií, chronických a akutních onemocnění dýchacího ústrojí, srdce a cév. Zároveň odstraňují z ovzduší prach, bakterie, viry, zápach, smog a různé typy alergenů. S 20% slevou si můžete zakoupit modely CA1000, CA1030 a CA2000

x

Odvlhčovače vám budou nápomocni ve snižování vlhkosti, která jinak vytváří vhodné prostředí pro rozvoj plísně. Ty krom jiného také způsobují zdravotní komplikace. Na boj s vlhkostí je ideální odvlhčovač OV1110 nebo odvlhčovač vzduchu v kombinaci s čističkou s 3násobnou filtrací OV1200 a OV1210.

x

Zdravé dýchání vám také zajistí zvlhčovač, který naopak zvyšuje vlhkost v dané místnosti. Suchý vzduch, který je velice častý v topných sezónách, má na svědomí vyšší rizika respiračních onemocnění, zhoršení alergií, astmat a celkovou únavu organismu. Mezi modely jsou zvlhčovače ultrazvukové, zvlhčovače s UV lampou, funkcí plazma, aromadifuzérem nebo s barevným podsvícením. Sleva se vztahuje na všechny modely zvlhčovačů, které jsou skladem.