Čtvrtstoletí jsme tu pro Vás

26.04.2016

1.dubna 2016 jsme oslavili už 25. výročí založení naší firmy. Naše významné jubileum jsme si připomněli v Kongres hotelu Jezerka u sečské přehrady, kde tuto akci navštívilo téměř 350 hostů, pro které byl nachystaný pestrý program.

 

     1.dubna 2016 jsme oslavili už 25. výročí založení naší firmy. Naše významné jubileum jsme si připomněli v Kongres hotelu Jezerka u sečské přehrady, kde tuto akci navštívilo téměř 350 hostů, pro které byl nachystaný pestrý program.

     Dopoledne proběhla prezentace pro zaměstnance, při níž majitel pan Jindřich Valenta nastínil novou vizi pro následující roky. Při této příležitosti prošly webové stránky firmy, redesignem. V odpoledních hodinách se začali sjíždět první hosté, pro které to nebyla jen pouhá oslava 25. narozenin značky Concept, ale i kontrakční výstava, při které se seznámili s novinkami, dokonce i s těmi, které zatím na trhu nejsou. Hvězdou večera byl například luxusní lis na ovoce LO 7065 ve třech barevných provedeních nebo jedna z prvních vlaštovek nové řady Premium Line pro náročné zákazníky - smoothie mixér SM3000. V odšťavňovačích se zpracovalo přes 40 Kg banánů a pomerančů, 75 l mléka a desítky kg dalších surovin. Nebyl zapomenut ani stálý sortiment třeba z řad vlasové péče – Golden Care, kterou se mohli hosté nechat hýčkat přímo z rukou profesionálního kadeřníka. V akci byly samozřejmě stálice i novinky z řad vysavačů a i dalších výrobků.

     Zastánci „velké bílé“ si přišli na své, když ochutnali buchty, které přímo na místě pekla „česká selka“ v „šedesátkových“ sporácích, kterých má Concept nejširší řadu na trhu. Soutěživé typy si užívaly soutěž na hokejovém trenažéru, kde hlavní cenou byla náplň „české Ameriky“ – lednice plná piva Plzeň. Designově založené jedince určitě upoutala retro lednice, kterou opečovávala hosteska ve stylovém „retro“ oblečení nebo samotné vestavné spotřebiče, které byly laděny do černé a bílé linie.

     Aby si hosté od náročného programu odpočinuli, mohli využít řadu příjemných aktivit, jako luxusní wellness, zaplavat si v bazénu, bowling nebo vyzkoušet laserovou střelnici. O večerní zábavu se postarala kapela Las Vegas, kterou v pozdějších hodinách vystřídal DJ Jarda Brejl. Jsme rádi, že jste naše narozeniny oslavili s námi a vděční za spoustu námětů, které budeme rádi realizovat.