Concept slaví narozeniny

25.03.2021

Pojďte s námi oslavit 20. výročí značky Concept víkendem plným slev. Od pátku 26. do neděle 28. března na vás čekají v e-shopu www.my-concept.cz slevy 20 % na celý sortiment značky Concept.

x

Značka Concept vstoupila na trh v roce 2001 v podobě malých domácích spotřebičů. Průkopníky tohoto jména byly rychlovarné konvice a konvektory. S ohledem na potřeby zákazníků se sortiment výrobků začal dynamicky rozrůstat. V současné době značka Concept zahrnuje široké portfolio chytře vymyšlených spotřebičů, které si najdou místo v každé moderní domácnosti. Kromě pomocníků pro úklid, v jejichž čele stojí chytré robotické vysavače, nechybí ani produkty na úpravu vzduchu, topení/chlazenípřípravu jídla a nápojů, sekce vaření a uchování potravin nebo kategorie pečující o krásu a zdraví, zahrnující moderní sonické zubní kartáčky, IPL epilátory či luxusní péči o pleť.

x

Vestavné spotřebiče Concept zaznamenaly svůj debut v roce 2008 a o pár let později také volně stojící spotřebiče v podobě amerických lednic. V loňském roce byl sortiment rozšířen o zcela novou větev, a to kuchyňské dřezy a baterie. Byl to další krok k tomu, abychom svým zákazníkům nabídli komplexní řešení kuchyně. Velké domácí spotřebiče, které byly zaměřeny na vybavení kuchyně, doplnily koncem roku 2020 také pračky a sušičky na prádlo.

x

S cílem dosáhnout harmonické domácnosti byly vytvořeny 4 designové linie, které propojují malé a velké spotřebiče tak, aby k sobě perfektně ladily. Vybírat můžete z designu Titania (tmavý nerez), Sinfonia (nerez), White (bílé sklo) a Black (černé sklo).

x

Také letos se můžete těšit na plno chytře vymyšlených novinek, které nejen funkčně, ale i designově zpříjemní váš každodenní život.

x

Závěrem bychom rádi poděkovali vám, našim zákazníkům, za vaši podporu a důvěru ve značku Concept. Věříme, že si vaši přízeň uchováme i v letech následujících.

x

Váš Concept tým