Concept expanduje

19.01.2017

V roce 2016 zaznamenala značka Concept rozšíření na nové trhy. Kromě úspěšného roku na slovenských a polských pobočkách jsme upevnili pozici na trzích ve východní Evropě, převážně v Pobaltí.

V roce 2016 zaznamenala značka Concept rozšíření na nové trhy. Kromě úspěšného roku na slovenských a polských pobočkách jsme upevnili pozici na trzích ve východní Evropě, převážně v Pobaltí. Naše produkty můžete najít i v Chorvatsku, neminete je ve Slovinsku. Když si uděláte odbočku, stejné výrobky naleznete v obchodech v Maďarsku či Bosně a Hercegovině.

Cílem minulého roku bylo rozšířit působnost na západní trhy. Povedlo se nám navázat spolupráci s největším e-shopem v Německu a v úspěšné spolupráci pokračujeme i v novém roce. Kromě německého trhu se přes e-commerce chystáme expadovat i na další evropské trhy. Je to pro nás nová výzva i ocenění naší práce. Je nádherné vidět, že je o značku Concept, která vznikla v malém českém městě, zájem i v zahraniční. Úspěšně se prosazujeme v tvrdé evropské konkurenci, která nám byla při založení značky inspirací.