Cítíte to? Léto přichází!

17.06.2016

Představte si, že ležíte u bazénu a pijete vychlazené smoothie z čerstvých jahod, domácí okurkovou limonádu, šťávu z rybízu nebo ledovou kávu. Lákavá představa, že?

Představte si, že ležíte u bazénu a pijete vychlazené smoothie z čerstvých jahod, domácí okurkovou limonádu, šťávu z rybízu nebo ledovou kávu. Lákavá představa, že? A teď si představte, že jste si smoothie, džus nebo zmrzlinu udělali sami z vlastního ovoce a zeleniny. Víte přesně co pijete, naprosto čerstvé bez barviv a konzervantů, je to neskutečně dobré a taky velmi jednoduché. Stačí pár stisků tlačítka na přístrojích k tomu určených a máte hned požadovaný výsledek.

Šnekové odšťavňovače Concept patří mezi nejprodávanější na trhu. Oblíbené jsou především pro vysoký obsah dužniny a vlákniny v nápoji. Vláknina je nedocenitelným pomocníkem při hubnutí a celkově patří ke zdravé stravě. Přidejte k tomu hromadu vitamínů, které jsou obsažené v zelenině a ovoci a máte ideální nápoj pro každého...

Nejenže děláte něco pro své zdraví, ale dokonce se i pobavíte. Je to zábava zkoušet nové a nové kombinace ovoce a zeleniny, objevovat nové chutě. Ve smoothie mixérech se nemusíte omezovat jen na ovoce a zeleninu, do nápoje můžete přihodit oříšky, které výkonný mixér rozseká najemno, případně přidat led a udělat si mojito. Když použijete ovesné vločky, jogurt a med, máte chutnou snídani či svačinu pro celou rodinu. V odšťavňovači si zase uděláte domácí zmrzlinu, která chutná jinak než od zmrzlináře, lépe.

Udělejte radost nejen sobě, ale i svému tělu a chuťovým pohárkům a vychutnejte si léto!