Čistý vzduch pro každého

26.06.2018

Kvalita vzduchu je často opomíjené téma a přitom má velký vliv na naše zdraví. Znečištěný vzduch nelze pozorovat okem, ale projeví se po delším časem na nás. Ve vzduchu je obsažena řada alergenů, roztočů , mikroorganismů které se filtrují přes naše plíce a radikálně ovlivňují naše zdraví. Stejné problémy můžou nastat, pokud je vzduch v místnosti příliš suchý nebo vlhký.

Kvalita vzduchu je často opomíjené téma a přitom má velký vliv na naše zdraví. Znečištěný vzduch nelze pozorovat okem, ale projeví se po delším čase na nás. Ve vzduchu je obsažena řada alergenů, roztočů, mikroorganismů, které se filtrují přes naše plíce a radikálně ovlivňují naše zdraví. Stejné problémy můžou nastat, pokud je vzduch v místnosti příliš suchý nebo vlhký.

Přišli jsme proto s novou řadou výrobků, které dokáží zlepšit vzduch, který dýcháme. V nové řadě najdete čističky, zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu v různých velikostech pro každý dům či byt. Projděte si náš katalog či výrobky na webu a vyberte spotřebič přesně pro vás. Jednoduše pomůžete vašim dýchacím cestám, zlepšíte spaní, snížíte únavu a o alergiích nemluvě. V Conceptu myslíme na vaše zdraví. Testováno ve skutečném životě.